Закрити
UA
Життя

Барбі оголошує нових рольових моделей

Поділись:

Бренд Барбі розширює проєкт «Долай бар’єр до мрії» і відзначає європейських спортсменок.

Серед них будуть:

  • Діна Ешер-Сміт (Велика Британія) – найшвидша бігунка Британії
  • Амандін Анрі (Франція) – капітан національної збірної з футболу
  • Малайка Міхамбо (Німеччина) – чемпіонка світу зі стрибків у довжину
  • Тереза Бонвало (Португалія) – чемпіонка Європи з серфінгу серед юніорів
  • Анат Лельор (Ізраїль) – професійна серфінгістка
  • Сюмейє Бояджи (Туреччина) – парачемпіонка світу з плавання
  • Ольга Харлан (Україна) – шестикратна чемпіонка світу з фехтування на шаблях
  • Айріне Палшіте (Литва) – чемпіонка Європи зі стрибків у висоту

Сьогодні Барбі, найрізноманітніша лялька-модниця в світі, називатиме імена визначних професійних спортсменок з Європи, які виступатимуть офіційними рольовими моделями з нагоди Міжнародного жіночого дня і в рамках продовження проекту «Долай бар’єр до мрії» (Dream Gap), що дуже актуальний саме зараз, коли молоді дівчата відчувають складнощі з самооцінкою і сумніваються у своєму потенціалі*.

В Україні, Ольгу Харлан названо рольовою моделлю через її визначні спортивні досягнення у фехтуванні. Ользі було презентовано унікальну і неповторну ляльку за її образом – найвищу нагороду від бренду Барбі.

Програма рольових моделей прагне надихнути наступне покоління, висвітлюючи жінок, які виходять за межі звичних рамок у самих різних напрямках кар’єри. Це одна з багатьох ініціатив проєкту Барбі «Долай бар’єр до мрії», багаторічної глобальної соціальної ініціативи з підвищення обізнаності щодо факторів, які не дають дівчатам розкрити свій повний потенціал. Проєкт діє в тому числі й шляхом фінансування наукових досліджень. У 2019 році бренд Барбі у партнерстві з сайтом GoFundMe пожертвував 250 000 доларів окремим неприбутковим організаціям, що мають потужні засоби створення натхнення для дівчат звідусіль.

По всій Європі було оголошено імена рольових моделей зі світу спорту, зокрема чемпіонки світу з фехтування на шаблях Ольги Харлан (Україна), найшвидшої бігунки в Британії Діни Ешер-Сміт (Британія) і парапловчині-юніорки Сюмейє Бояджи (Туреччина). Усі ці спортсменки, що виступатимуть за свої країни цього літа, отримали сьогодні свою унікальну ляльку.

Ольга Харлан:

Мені дуже, дуже приємно. Це дуже велика честь, і, мабуть, в своєму житті я роблю правильні речі, що заслужила, щоб легендарний бренд Барбі створив мою ляльку. Лялька дійсно схожа на мене – у неї мої очі, мій ніс, фехтувальна форма до деталей така ж як у мене, шабля, маска у кольорах державного прапора, точнісінько як у мене… вона як Оля Харлан!   

Ліза Мак Найт, старший віце-президент Барбі та світовий керівник напрямку ляльок, розповіла: «Як бренд, що завжди надихав дівчат, Барбі прагне висвітлювати потужні та різноманітні рольові моделі, що можуть розкрити безкінечний потенціал у кожній дівчині. Коли спортсменки встановлюють нові рекорди і займають місця на подіумах по всьому світу, ми пишаємося можливістю відзначити цих неймовірних жінок, вшановуючи їхні історії та досягнення випуском ляльок за їхніми образами. У спробі ще більше долати «бар’єр до мрії» ми маємо обов’язок показати дівчатам, що вони можуть стати будь-ким – на полі, на корті, на татамі – будь-де».

Хізер Сміт, заступник керівника з питань інновацій благодійної організації «Жінки в спорті», каже: «Зараз багато дівчат не отримують тих фізичних та психічних переваг, які пропонує спорт, бо мають негативне ставлення до фізкультури, сформоване ще чи не з п’ятирічного віку. Водночас, спорт і фізкультура – це чудовий спосіб розвивати в дівчатах впевненість та стійкість, щоб вони стали здоровими і щасливими молодими жінками. У благодійній організації «Жінки в спорті» ми прагнемо допомогти дівчатам насолоджуватися перевагами спорту впродовж життя. І коли перед нами на горизонті новий захоплюючий літній спортивний сезон, в якому буде повно надихаючих жінок, ми раді підтримати програму рольових спортивних моделей Барбі “Долай бар’єр до мрії”, яка презентує дівчатам ці позитивні приклади для наслідування і показує, що вони можуть стати будь-ким і робити будь-що”.