Напередодні виходу на великі екрани комедії “Найкращі Вихідні”, ми поспілкувалися з актором фільму Максимом Девізоровим — виконавцем ролі “Льоні”. Максим зіграв справжнього шибайголову, який разом із друзями приїхав до столиці, аби відірватися на парубоцькій вечірці. Ми запитали актора про його книжкову поличку. Читайте матеріал та йдіть у кіно з 02.02.2022 року.
Книги люблю. У дитинстві в мене була велика книга з коміксами від Cartoon Network, я постійно її перечитував! Там було 14 різних історій: про Флінстоунів, Тома і Джері, Скубі-Ду та інших. Я міг вдень прочитати кілька, потім закрити книжку, покласти під голову і заснути на ній. А остаточно закохався у книги завдяки дитячим детективам.
Зараз надаю перевагу книгам про сценарну майстерність, акторську майстерність та режисуру. Наразі читаю “Живе кіно” Френсіса Форда Кополи, режисера одного з моїх улюблених фільмів “Хрещений батько”.
Книга, яка перевернула життя. Першою книжкою, що не давала мені спати, був “Гаррі Поттер”. Це був унікальний досвід пірнання у магічний світ книги. А вдруге мене, як читача, розірвав Ґреґорі Девід Робертс та його “Шантарам”. Цей багатоярусний роман, частково автобіографічний, є для мене прикладом справжньої класичної літератури, але нашого часу, написаного живою мовою.
Книга, яка вже давно є на полиці. Біблія. Думаю коментарі тут зайві.
Яка книга “для дорослих” була вашою улюбленицею в дитинстві. “Багатий тато, бідний тато” Роберта Кійосакі. Тато з дитинства привчав до фінансової грамотності. Хотів, щоб ми правильно ставилися до грошей.
Дивна книга на полиці. “Как посадить аэробус А330 и другие жизненно важные навыки современного мужчины”. Цю книгу мені подарував мій хороший друг. Одного разу вона мені врятувала життя… (Усміхається.)
Книга, яку ви читали вже 10 раз й не факт, що ви не будете читати ще. “Мистецтво переживання” Станіславського. Книга, яку ти не розумієш, потім ненавидиш, потім любиш, і цінуєш.
В фільмі «Чтиця» (La lectrice) актриса Міу-Міу грає «чтицю за викликом». Якби у вас була можливість скористуватися схожою послугою. Кого б ви викликали і що попросили почитати? Алана Рікмана – “Гаррі Поттер і в’язень Азкабану”.
Книга, яку хотіли б додати на поличку. “Герої книг на прийомі у психотерапевта”.
Читання – ознака допитливого розуму, який шукає цікаві питання та відповіді. Але наш ультрашвидкісний темп життя пропонує нам нові способи отримання корисної інформації – бріфлі, аудіокниги, літературні подкасти і люди все рідше звертаються безпосередньо до книг. Тож людей, що мають звичку читати звичайні паперові книжки, я порівняв би із золотошукачами.
Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: ДАР’Я ПЛАКСЮК, ДИЗАЙНЕРКА PODYH