27 червня відкрилася виставка картин з мальованої драми «Кріпачка», яка пройде в кінотеатрі "Жовтень". Це картини українських художників та художниць, виконані в техніці олійного живопису – ключові кадри, які стали основою анімації фільму «Кріпачка». Виставка триватиме з 27 червня по 11 липня включно.У «Кріпачці» використовується техніка мальованої анімації, як і у попередньому фільмі режисерів «З любов’ю, Вінсент», але підхід суттєво відрізняється. У фільмі «Кріпачка» з’являються сцени танців та бійок, чого не було в попередній картині. Робота над фільмом зайняла вдвічі більше часу через екшн-сцени. Понад 100 художників-аніматорів працювали на спеціально розроблених PAWS (Painting Animation Work Stations), які компанія Breakthru розробила для "З любов’ю, Вінсент", у чотирьох студіях у Польщі, Сербії, Литві та Україні.
Незважаючи на те, що фільм анімаційний, усіх персонажів у «Кріпачці» грають актори. Вони працювали на відбудованих локаціях, або на тлі зелених екранів, після чого картини поєднували з роботою акторів. Натурні зйомки проходили в студії у Варшаві.
Натхненням для візуального стилю стали картини художників 19 -20 ст., представників руху «Молода Польща». Супервайзинг здійснили сестри Очередько, які працювали над минулим проєктом подружжя Велчман «З любов’ю, Вінсент». На виставці представлені картини українських художників Крістіни Курило, Олена Мішиної, Віталіни Форостовец, Вікторії Неволі, Ірини та Олександри Герцунь, Марини Бойко, Сергія Кушанова, Софії Прядко.
Це не просто картини, а один із найголовніших компонентів унікального проєкту, який обʼєднав живопис, анімацію, ігрове кіно та літературу. Рідкісна подія, на яку ви можете потрапити в кінотеатрі Жовтень з 27 червня по 11 липня, біля залу «Кіноман», що на другому поверсі. А фільм “Кріпачка” чекає на вас в українських кінотеатрах з 11 липня.
Читайте також: ПОДРОБИЦІ ПРО РОБОТУ НАД НАЙНЕЗВИЧНІШИМ УКРАЇНСЬКИМ ФІЛЬМОМ ЛІТА — “КРІПАЧКА”
Більше від
- Олег Скрипка, Олексій Суханов та інші: у Києві відбулась премʼєра фільму «Месьє Азнавур»
- Подарунки до 500 грн на Новий рік та Різдво: оригінальні ідеї, які мають сподобатися кожному
- «Я працював на межі можливостей… як і Шарль!»: Тагар Рахім про своє перевтілення для фільму «Месьє Азнавур»
- Пряниковий будиночок: рецепт від кухарів королівської родини Великої Британії
- Італійський стиль життя: Dolce Vita