Магія в дії – так можна описати те, що відбувається. І хоча дозволити собі такі прикраси можуть одиниці, від цього не менш цікаво спостерігати за процесом народження твору ювелірного мистецтва. Кожен етап його виконується вручну, а майстру допомагають безліч ювелірних інструментів та комп’ютерні технології.
Робота над сережками розпочинається у арт-студії Будинку на авеню Монтень, у Парижі. Тут на аркуші паперу дизайнер малює контури майбутніх сережок, які потім передають команді розробників для створення докладного креслення. Продовження йде у Німеччині, у місті Пфорцхайм, де дизайнер-технолог за допомогою програми автоматизованого проектування створює зразки, які спочатку виготовляються із воску.
Але сучасні технології роблять лише невелику частину роботи. Витончений каркас сережок – заслуга старовинного способу виливки, при якому віск заміщають металом, після чого майстер вручну шліфує поверхню та занурює майбутню прикрасу в гальванічну ванну для покриття металу паладієм або золотом.
Сережки Dior Tribales вперше з’явилися в 2013 році, вони натхненні музою Крістіана Діора, Мітцей Брікар, і нагадують дзвіночки конвалії, квітки-талісмана дизайнера.