ТРенд “skinny scarves” був помічений ще в 2012 році, коли на весняному показі Céline як основний аксесуар були використані легкі шовкові хустки. Продовжив тенденцію Marc Jacobs навесні 2014-го, зробивши шовкові шарфи альтернативою стрічкам для волосся. Таке незвичайне рішення не могло залишитися непоміченим, і мода на skinny scarves стала набирати обертів. І вже з легкої руки Louis Vuitton і Dior вузький шарф став головним it-предметом нинішнього сезону, натхненого сімдесятими: промайнули шовкові skinny scarves теплих відтінків теракоти, гірчиці, фіолетового і насичено-червоного. Кейт Мосс часто носить стиль.
Байкерські косухи та потерті джинси чудово підійдуть до вузького шарфу: таке поєднання пом’якшить образ та додасть йому жіночності. Звичайно, skinny scarves – прикраса, свого роду біжутерія із текстилю, яскравий акцент, покликаний завершити образ. Більш вечірній варіант з вузьким шарфом – щільно обв’язати його навколо шиї, спустивши по спині або зібравши в пишний бант ззаду. Такий варіант найвиграшніше виглядає з приталеним топом, бажано без рукавів і бретелей. А ось для офісного дрес-коду оптимальний дует – вузький шарф і затишне довге пальто-кардиган, а також спідниця і броги на платформі. В міру консервативний образ підкреслить відточеність ліній та мінімум додаткових деталей.
Варто відзначити, що шарф може бути як окремою частиною, так і продовженням колірної гами решти одягу, наприклад, таким, як пальто, кардиган, топ і навіть ремінь. До речі, його можна зав’язувати навіть поверх довгого волосся, ніби обмежуючи стрижку. Не варто ігнорувати його і в цьому сезоні. Навіть якщо він не зовсім підходить за погодою, йому можна знайти правильне, а головне модне застосування.
[metaslider id=51023]