Кожна з нас мріє про довгі густі вії, але для початку вам варто навчитися розпоряджатися тим, чим вас нагородила природа.
Любителькам накладних вій треба пам’ятати про те, що неправильне використання може призвести до втрати власних вій. Тому будьте гранично обережні під час поклейки та зняття стрічок. Також постарайтеся наносити не дуже багато клею і клеїти накладні вії трохи вище війного ряду.
Ряд блогерів радить змінити порядок процедури і спочатку фарбувати вії, а потім використовувати щипці. Але ми категорично проти таких нововведень. І причина цього — випадання вій. Не дивуйтеся, якщо побачите на щипцях пару вій.
Читайте також: INSTAGRAM-ТРЕНД: ВІРКИ НА МАГНІТАХ
Чи сильно третє очі, щоб повністю змити тіні та туш? По-перше, шкіра в цій галузі дуже делікатна і ви можете її пошкодити, по-друге, це може призвести до випадання вій. Рекомендуємо використовувати для демакіяжу міцелярну воду і робити все максимально акуратно.
Дерматологи взагалі забороняють торкатися обличчя, щоб не провокувати запальні процеси в шкірі. Не менш шкідливо торкатися вій. І у всьому знову ж таки винний бруд, який залишається на пальцях після контакту з десятками предметів і людей за цілий день. Вона може засмічити фолікули, а це запобігатиме зростанню нових вій.
Завжди перевіряйте майстра, якого йдете. Читайте відгуки, дивіться роботи, уточнюйте, якими матеріалами він користується, дізнайтесь більше про салон. Але нарощені вії – це не лише відповідальність майстра, а й ваша. Ви повинні за ними правильно доглядати.