Генетику не переспориш, але правильне харчування, грамотний демакіяж та вітаміни допоможуть покращити ситуацію.
Ми народжуємось із певною кількістю волосяних фолікул (на щастя, з віком ця цифра не зменшується). Але, чим гірше ми дбатимемо про вії, тим тонші і слабші вони будуть у процесі зростання. До речі, за статистикою від двох до п’яти вій випадає щодня, а на відновлення їм потрібно близько двох місяців. Тому вам потрібно бути гранично обережним, щоб не погіршити ситуацію.
Нехай це і не прискорить зростання вій, але правильне зняття макіяжу ніяк не зашкодить їх структуру, а вітаміни та олії у засобі ще й укріплять та повернуть їм здоров’я. Отже, яким має бути демакіяж? Нанесіть на ватяні диски трохи міцелярної води, закрийте очі і акуратно притисніть диски до вій кілька разів (а не тріть з боку в бік, як звикли).
Читайте також: 6 ВАЖЛИВИХ УРОКІВ ВІД ЧОЛОВІКІВ BEAUTY-БЛОГЕРІВ
Якщо ви дбаєте про стан вій, то вибирайте для видалення макіяжу міцелярну воду чи олії. Вони не тільки знімуть туш, але й зволожать та зміцнять вії завдяки таким корисним інгредієнтам, як, наприклад, вітамін В. Ще один допоміжний компонент для кращого виду вій – це целюлоза, тому звертайте увагу на засоби, до складу яких вона входить.
Немає серйознішого ворога для вій, ніж щипчики для підкручування. Вони дуже травматичні, особливо у невмілих руках. Другими за шкідливістю вважаються накладні вії та клей, який ви для них використовуєте. Якщо з цими двома все зрозуміло, то наступна позиція нас справді здивувала. Виявляється, експерти рекомендують уникати коштів на зростання вій! Але тільки ті, що містять простагландин. Він дієвий, але має ряд побічних ефектів, що призводять до подразнення, запалення та пігментації шкіри повік.
Читайте також: ЩО ПРИВЕДЯТЬ ДО ЗЛАБЛЕННЯ ТА ВИПАДЕННЯ ВІЙ
Бажаєте мати довгі густі вії? Тоді звільніть місце у вашому холодильнику та раціоні для продуктів, багатих на залізо та Омега-3 жирні кислоти. Лосось містить жирні кислоти і протизапальні речовини, які допомагають відкрити фолікули і повернути силу вій, тоді як шпинат допомагає еритроцитам переносити кисень у волосяні фолікули, що сприяє здоровому зростанню вій.
Не менш важливими є і вітаміни. Вітамін B запобігає ослабленню вій, вітамін C допомагає виробляти колаген та відновлює пошкоджені фолікули, вітамін E захищає вії від вільних радикалів, тоді як вітамін H стимулює зростання. У вашій тарілці обов’язково мають бути бобові, гриби, арахіс, зелені овочі та ягоди.