Закрити
UA
Життя

П’ять акторів, які стали режисерами

Поділись:

Ці актори вирішили спробувати себе в режисурі і не помилилися.

16 листопада у прокат виходить новий фільм голлівудської зірки, володаря двох Оскарів Джорджа Клуні – чорна комедія Субурбікон. Це перша режисерська робота Клуні, в якій він не зіграв ролі, хоч у його скарбничці вже сім фільмів.

Читайте також: «ВЕЛИКА МАЛЕНЬКА брехня»: ДРУГИЙ СЕЗОН ЗНІМУТЬ У 2018 РОКУ

Але це не перший випадок, коли відомі актори змінюють свою спеціалізацію у бік режисури. Ми вибрали останні роботи, яким варто приділити увагу і гідно оціни роботу режисерів-початківців Голлівуду.

Джордж Клуні «Субурбікон»

Головні ролі у фільмі виконали Метт Деймон та Джуліанна Мур. Дія фільму відбувається у 1950-ті. Зразкова сім’я, яка живе в тихому містечку Субурбікон, переживає вторгнення в їхнє сімейне гніздечко. Ця подія в корінь змінює життя сім’ї і їм доводиться йти на такі речі, як шантаж, помста та зрада.

Анджеліна Джолі «Спочатку вони вбили мого батька»

Історія Лун Ун, камбоджійської письменниці та правозахисниці, яка згадує жахи, які вона пережила за правління смертоносних Червоних кхмерів. 

Стрічка знята в копродукції з Камбоджею і була висунута країною як кандидат на отримання премії «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою. 

Клінт Іствуд “15:17 на Париж”

Новий фільм Іствуда вийде у 2018 році, його особливість у тому, що акторами стануть американці, які пережили події, про які йтиметься. У центрі сюжету події, що сталися рано ввечері 21 серпня 2015 року, коли весь світ, затамувавши подих, спостерігав за запобіганням терористичній атакі у швидкісному поїзді N 9364 трьома бравими молодими американцями, які в цей час подорожували Європою.

Читайте також: СЕРІАЛИ ЛИСТОПАДА: НА ЯКІ ПРЕМ’ЄРИ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Мел Гібсон «З міркувань совісті»

Медик американської армії часів Другої світової війни Дезмонд Досс, який служив під час битви за Окінаву, відмовляється вбивати людей і стає першим ідейним ухилистом в американській історії, удостоєним Медалі Пошани. На Венеціанському кінофестивалі у вересні 2016 року після показу картини публіка протягом 10 хвилин аплодувала стоячи. В результаті фільм отримав відразу кілька номінацій на премію «Оскар», у двох із них переміг — за найкращі монтаж та звук. 

Бен Афлек “Закон ночі”

Дія відбувається в Америці часів сухого закону. Головний герой картини, син поліцейського, заробляє бутлегерством, у результаті він виявляється залучений у життя кримінального світу. Це четвертий фільм Бена Аффлека у режисерському кріслі та вийшов менш успішним, ніж попередній Операція “Арго”, за який режисер отримав одразу три премії «Оскар» у категоріях — найкращий фільм, найкращий адаптований сценарій, найкращий монтаж.