
Наомі Кемпбелл зізналася, що хотіла б стати мамою
48-річна модель поділилася власними планами.
Наомі Кемпбелл. Фото: Vogue Arabia
Останнім часом Наомі Кемпбелл дедалі рідше позує для глянцю і виходить на подіум, але будь-яка поява супермоделі на публіці стає подією в пресі. Нещодавно зірка прикрасила дві обкладинки листопадового номера Vogue Arabia.
Британська красуня створила разом зі стилістами та фотографом Крісом Коллсом кілька образів, у тому числі використавши тварини принти.
Наомі Кемпбелл. Фото: Vogue Arabia
В інтерв’ю Наомі погодилася поговорити не лише про моду, а й про особисте життя. Супермодель зізналася, що готова до створення сім’ї:
Я б із задоволенням стала мамою. Нічого не списую з рахунків у житті… Прийняла свої помилки і зробила з них урок. І я не буду їхнім заручником».
Нагадаємо, Наомі Кемпбелл поділилася рідкісним сімейним знімком.
Більше від
- Кирило Парастаєв про дебют у романтичній комедії «Випробувальний термін», шлях зі сцени у кіно та мистецтво бути собою
- Як український «Щедрик» завоював світ і став символом Різдва
- Фатальна пристрасть та зникнення: трилер «Острови», який став хітом Берлінале
- Справжні зірки сяють попри всі блекаути: чому Threads досі обговорює київський концерт Макса Барських
- Для сніжного настрою: 6 фільмів з ідеальною зимою