Ми реалізуємо далеко не всі поставлені цілі – і часто справа не в лінощі, а в невмінні правильно їх сформулювати.
Ми звикли планувати своє життя і ставити цілі лише з конкретних приводів, наприклад, писати новорічні резолюції, складати список у період молодика, загадувати бажання на день народження. Але наша редакція щиро вірить у те, що яких би ви не поставили цілі, їх можна досягти будь-якої миті, і привід для цього не потрібен. Аліна Кір’ян, експерт у галузі психології, сертифікований спеціаліст з роботи з картами МАК та автор програм з особистісного розвитку, поділилася з нами 6 правилами, які забезпечать стовідсоткове досягнення цілей.
Можливо, ваша мета здасться безглуздою для інших, але для вас вона має велике значення. Приклад: мета – купити машину, сенс – економія часу, комфорт чи мета – створити бізнес, сенс – самореалізацію, матеріальну незалежність. Цілі у яких ви не бачите сенсу – це чужі цілі.
Читайте також: ЯК УБИТИ СВОЮ МРІЮ: 4 ВІРНИХ СПОСОБІ НЕ ДОСЯГТИ ЦІЛІ
Коли ви конкретно розумієте, чого хочете, тоді результату можна досягти вдвічі швидше. Наприклад, ви поставили собі за мету схуднути на 5 кілограмів, але тут немає конкретики. Конкретика – це якщо ви хочете займатися тричі на тиждень у тренажерному залі, підібрати правильне харчування та знайти салон, який робить гарний масаж, для того, щоб схуднути на 5 кг.
Подумки, бачення себе в ситуації, коли ви досягли мети. Мета – це образ, зверніть увагу на найменші деталі, які будуть з вами відбуватися, уявіть, у що ви одягнені, хто біля вас, що ви відчуваєте. Головне, програвайте лише позитивний образ.
Досягнення має максимально залежати тільки від вас, а не від того, що зроблять інші люди. Не передавайте пульт керування вашого життя в чужі руки. Тоді ви точно зможете швидко і якісно втілити в життя будь-яку мету.
Читайте також: ЯК СТАТИ ЩАСЛИВОЮ: 7 КРОКІВ ДО КРАЩОГО ЖИТТЯ
Прочиніть трохи двері в майбутнє і подивіться, що може змінитися при досягненні мети. Яку ціну доведеться заплатити для її втілення, що ви від цього втратите, як відреагує своє оточення. Результат досягнення мети не повинен завдати шкоди вам та іншим людям. Ціль досягнута, а життя може круто похитнутися, подумайте над цим.
Мета, не записана на папері, лише бажання. Після того, як ви визначитеся зі своїми цілями та виконайте п’ять попередніх пунктів, тоді потрібно все це розписати на папері як нагадування. Бажано, не сховати цей згорток подалі, а, навпаки, покласти на чільне місце.
Фото:unsplash.com