Крім вашого стандартного догляду за волоссям, що складається з шампуню та кондиціонера, пропонуємо звернути увагу і на інші продукти, які можуть здивувати.
Cкраб для шкіри голови, оцет для волосся та шампунь глибокого очищення не здаються нам продуктами першої необхідності, але може варто дати їм шанс?
Безцінне придбання, яке стане “зіркою” вашої колекції косметики, особливо для власниць жирної шкіри голови. Якщо ви помітили, що укладанню не вистачає обсягу, а ви використовуєте стайлінгові засоби щодня, тоді скраб – справжній must-have.
Справа в тому, що механічне відлущування абразивними частинками очищає шкіру скальпа від забруднень, активного вироблення шкірного себуму, залишків засобів для укладання (мус, віск, лак). Також скрабування стимулює волосяні цибулини – це відбувається за рахунок покращення кровообігу шляхом класичного ручного масажу.
Читайте також: ЯК СТАРІЮТЬ ВОЛОССЯ: ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ
Скраб потрібен не лише володаркам жирної шкіри голови, а й дівчатам, які часто використовують сухий шампунь. Знайте: скраб для шкіри голови просто повинен оселитися у вашій ванній кімнаті! А ось володаркам сухої або чутливої шкіри голови рекомендуємо не старатися з відлущуванням або вибирати дбайливі формули.
Після першого використання ви вже зможете помітити результат:
Який скраб для шкіри голови вибрати? Нам подобаються Yves Rocher, Lizar, Orising та Kérastase.
[product_gallery id=166220]
Шампунь не призначений для щоденного використання. Його головна відмінна риса від звичайного шампуню у формулі – вона здатна змити з волосся нашарування важких металів, забруднень, силіконів та залишку засобів для укладання. Можна вважати його альтернативою скрабам або пілінг для шкіри голови.
Шампунь глибокого очищення рекомендується використовувати перед масками, що відновлюють, і фарбуванням. Після нього ви помітите приємне очищення чистоти до скрипу, а поживні компоненти маски проникнуть глибше в структуру волосся.
Порада: такий засіб краще шукати у професійних лініях для догляду.
Читайте також: МОДЕЛІ ПОДІЛИЛИСЯ СВОЇМИ СЕКРЕТАМИ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ
[product_gallery id=166231]
Цей пункт змусить нас поринути у нюанси хімії та знання про рівень ph. Оцет розводять з водою і обполіскують волосся на фінальному етапі, після шампуню та кондиціонера. Шампунь має лужне середовище. Використовуючи лише шампунь, ми ризикуємо зіткнутися із сухістю та ламкістю волосся і навіть лупою. Оцет нормалізує ph волосся, компенсує шкоду від твердої водопровідної води.
Оцти для волосся бувають різні: малинові, сливові та виноградні. Наші фаворити: малинові оцти від Yves Rocher та корейського бренду A’PIEU. Крім сяючого волосся, ми насолоджуємося соковитим ароматом ягід і робимо свою б’юті-рутину зовсім небанальною.
[product_gallery id=166236]