Закрити
UA
Краса

Головні тренди та антитренди у світі б’юті

Поділись:

Індустрія краси змінюється майже кожен день. 

Сьогодні кожна друга дівчина — експерт у світі бьюті: вона знає, що таке «пептиди» і навіщо потрібний ретинол, чудово орієнтується в новинках MAC і бачила свотчі останньої колекції Kylie Cosmetics. Якщо ви губитеся від великої кількості трендів, то ми готові взяти на себе роль провідника і розставити всі крапки над «і».

Макіяж

posts-to-db-Фото 1

@nikki_makeup

Тренди:

  1. Ретельне розтушування. Одного разу в моді були різкі лінії, чіткі геометричні фігури та асиметрія у макіяжі, зараз візажисти від цього відходять і радять вам слідувати за ними. Чим м’якше переходи і акуратніше розтушовування, тим краще. Окремо варто нагадати про гармонійні колірні комбінації.
  2. Природний контурінг. Часи активного підкреслення переваг особи та маскування недосконалостей — канули в Лету. У новому сезоні природна краса знову бере гору. Так що крапелька хайлайтера на точках обличчя, що виступають, і трохи бронзера по вилицевій дузі – все, що вам потрібно.
  3. Класичний макіяж. Яким би прихильником нових технік та екстраординарних методів нанесення косметики ви не були, класика правитиме балом цього сезону. Наприклад, олівець для контурингу губ не завжди був резидентом нашої косметички, але без нього ніяк. При нанесенні помади з інтенсивним пігментом краще мати його під рукою. 
  4. Глянцеві текстури. Любителькам сяйва ця тенденція буде особливо до душі. Блиск для губ із 2000-х знову нагадує про себе. І не дарма, адже в наш час особливо цінується універсальність продукту (якщо ви ще не пробували наносити блиск не тільки на губи, а й на повіки чи «яблучка» щік — тоді на вас чекає багато відкриттів).

Читайте також: ЧОМУ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ВАЖЛИВІШЕ, НІЖ МАКІЯЖ?

posts-to-db-Фото 2

@janicejoostemaa

Антитренди:

  1. Рясний блиск. Блиск для губ – це добре, а ось хайлайтер, яким деякі б’юті-блогери обмазуються буквально з голови до ніг, – у «чорний список». Цей продукт варто використовувати дуже акуратно, не перетворюючи себе на диско-кулю. Єдиний час, коли можна себе не стримувати – це Хелловін. 
  2. Нарощені вії. Якщо ви ще їх не позбулися, то час настав. Зараз за вікном мінімалізм та природність, тому весь драматичний ефект, який справляють нарощені чи штучні вії, варто залишити у минулому. 
  3. Крайності у макіяжі. Ми вже говорили про природність кілька разів, і повтори ще. Робіть ставку на грамотний догляд, і тоді вам не потрібні ні тональний крем, ні хайлайтер, ні туш з ефектом накладних вій. 
posts-to-db-Фото 3

@tylynnnguyen

Догляд за шкірою

Тренди:

  1. Мікробіом кишечника та шкіри. Ще зовсім недавно ми нічого не знали про бактерії та мікробіоми, зараз же можемо захищати дисертацію на цю тему. Як ви знаєте, мікробіом – це маленький світ, мешканці якого – різні мікроорганізми. Якщо вони не конфліктують один з одним, тоді у вас все добре, починаючи від стану шкіри та закінчуючи настроєм, якщо погано, тоді потрібно терміново рятувати становище. Як це пов’язано із косметологією? Бренди все частіше використовують у продуктах пробіотики, які мають збалансувати ситуацію. 
  2. Усвідомлений підхід. Наразі практично всі бренди переглянули свою політику щодо виробництва косметики. Все частіше ми можемо бачити на полицях магазинів засоби із позначками «cruelty free», «organic», «vegan» тощо. Дотримуватися філософії натуральної та безпечної косметики це круто. Чисті інгредієнти натурального та органічного походження, продукти, виготовлені у спеціалізованих лабораторіях, де не тестують на тваринах, та упаковка, яка не розкладатиметься кілька сотень років – ось головні пріоритети б’юті-марок у наші дні.
  3. Ретинол. Цей інгредієнт у косметиці, як і раніше, є найпопулярнішим активним інгредієнтом і у дерматологів, і у їхніх клієнтів. Цей майже всемогутній вітамін ефективно вирішує цілу низку проблем – від підліткових прищів до глибоких зморшок.
  4. Новітні технології. Розробка нових технологій (мікроструми, ультразвук, голки та радіохвилі) для кращого поглинання шкірою корисних інгредієнтів та активних речовин, таких як гіалуронова кислота та колаген, використовується все ширше.
  5. Активація природних ресурсів шкіри. Це одна з найважливіших речей, до якої потрібно прагнути при розробці нових продуктів для догляду за шкірою. Оновлення клітин та вироблення колагену, зміцнення природного бар’єру шкіри, антиоксиданти, фактори росту – ось на що варто звернути увагу при оцінці ефективності продукту. 

Читайте також: Б’ЮТІ-ГАДЖЕТИ ДЛЯ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНОГО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

posts-to-db-Фото 4

@marianna_hewitt

Антитренди:

  1. Скраби із грубими частинками. Якщо раніше ми вірили тому, що маленькі гранули в продукті здатні повернути шкірі стан «до скрипу», то зараз ми не такі наївні. Частинки у скрабах травмують шкіру, призводять до мікротріщин та руйнують захисний шар на поверхні шкіри. Але від ексфоліації відмовлятися все ж таки не варто – використовуйте м’яке відлущування, яке не порушить природний шкірний бар’єр. 
  2. Косметика за «бабусиними рецептами». Досить наносити на шкіру суміш яйця та оливкової олії – ці гредієнти краще виглядатимуть у домашньому майонезі, ніж на обличчі. Справа не в тому, що такі маски недієві, а в тому, що вони є малоефективними. Жоден продукт із холодильника не запустить у шкірі процеси, що дозволяють активізувати синтез колагену. І це лише один приклад. 
  3. Супереко. Люди більше не довіряють етикеткам на банках, тому зелені значки, що сповіщають про «натуральність/органічність/екологічність», не викликають тієї довіри, що раніше. Єдині позначки, яким все ще вірять, — це позначки від серйозних сертифікаційних організацій.