Про деякі речі ми навіть не замислюємося.
Ми часто звертаємося до косметолога з проблемною шкірою та висипаннями, а ось про вії забуваємо, або навіть не замислюємося, що вони потребують особливого догляду. Якщо ситуація доходить до критичної точки, тоді, звичайно, починається тривога і бажання за будь-яку ціну врятувати вії, але найкраще не доводити до такого. Розповідаємо, яких помилок не варто допускати у догляді за віями.
Читайте також: 5 способів відростити густі вії
Як давно ви використовуєте свою туш? Тиждень, місяць, півроку? Дерматолог та асистент професора в Університеті Південної Каліфорнії Джесіка Ву розповіла Everyday Health, що у туші для вій найкоротший термін придатності серед усіх косметичних продуктів і користуватися нею можна не довше за три-чотири місяці після відкриття.
Не всім від природи дісталися пишні та довгі вії, тому багато дівчат воліють клеїти накладні вії. У цьому немає нічого кримінального, але багато хто не може дочекатися наступного сеансу і самостійно їх знімає. Експерти радять не робити так, щоб не шкодити власним війкам. Візажистка Кейт Стромберг рекомендує зволожити ватяний диск засобом на масляній основі, щоб видалити клей, а потім обережно знімати вії, починаючи від середини ока.
Читайте також: 5 причин, чому алое віра варто включити у догляд за обличчям та тілом
Водостійка туш – справжній порятунок, з нею не страшні жодні погодні умови і навіть після купання можна не турбуватися про свій зовнішній вигляд. Але є й мінуси від постійного використання. Кейт Стромберг каже, що від регулярного видалення водостійкої туші (а ми знаємо, що її не так просто зняти з очей), вії стають ламкішими і випадають. Експерт радить вибрати туш із еластичними полімерами, для видалення якої потрібно просто вмитися гарячою водою, а не використовувати спеціальні засоби.
Регулярне фарбування брів – це одне, а ось з віями в цьому питанні потрібно бути акуратнішими. Якщо в надії відмовитися від туші ви хочете час від часу використовувати спеціальну фарбу для вій, то, по-перше, робіть це в салоні, щоб уникнути травмування та попадання засобу у вічі. По-друге, використовуйте перевірені засоби, а не перші, що попалися, і уважно вивчіть склад.
Фото: unsplash.com