
Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес планують відзначити весілля в Італії
Улюблені планують відзначити весілля, щойно закінчиться пандемія COVID-19.

Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес мали зв’язати себе узами шлюбу вже цього літа, але пандемія коронавірусу внесла свої корективи до їхніх планів. Як виявилося, кохані вже навіть обрали місце проведення церемонії та сплатили урочистість. Країною, де пара вирішила побратися, стала Італія.
Однак відразу після того, як спалах коронавірусу кардинально вплинув на життя країни, Джей Ло вирішив відкласти весілля до кращих часів. Про це повідомили інсайдери закордонного видання US Weekly.
Читайте також: Сіара з чоловіком розсекретили стать третьої дитини
Все було заплановано та оплачено. Очевидно, їм довелося відкласти це через коронавірус. Джен хоче влаштувати весілля незабаром після того, як все повернеться на круги своя,
– Повідомляє інсайдер закордонного видання.
Нагадаємо, раніше у шоу американської телеведучої Еллен Дедженерес Дженніфер Лопес офіційно оголосила, що вони скасували весілля у зв’язку з пандемією COVID-19. Тоді ведуча запропонувала коханим провести весілля в Tik-Tok, тим більше що вони вже задали тренд на відео з парними перевдяганнями. Проте від такої пропозиції Джей Ло не захопилася.
Більше від
- У тілі звіра: вийшов трейлер нового мультфільму Pixar “Стрибунці”
- Унікальний світ наїву: в Українському Домі відкрилася виставка “Земля Івана”
- Українські фільми «2000 метрів до Андріївки» та «Я померла в Ірпені» — у шортлісті «Оскара — 2026»
- Нові серіали грудня 2025: «Фолаут», «Емілі в Парижі» та інші яскраві прем’єри
- Актори київських театрів об’єднуються у благодійному проєкті: прем’єра вистави «Орландо»