У 57-й день народження Джонні Деппа згадаємо фільми, які з різних причин не мали великого успіху, але заслуговують на нашу увагу.
Поки Джонні Депп розбирається із судовими позовами та скандалами, на широкі екрани виходять повнометражні фільми за його участю. Після невеликої перерви в кар’єрі актор готовий знову підкорювати наші серця в незвичайних образах, а поки що згадуємо фільми Джонні Деппа, які з різних причин не мали великого успіху, але, тим не менш, заслуговують на увагу.
Читайте також: Тренч у кінематографі: носимо плащ як герої культових фільмів
Фільм, задуманий як пародія на музичні комедії 50-х, розповідає про шкільного хулігана Уейда «Плакса» Вокера, який зводить з розуму всіх школярок. Здебільшого не лише через зовнішні дані та шкіряну куртку, а через здатність плакати однією сльозою. До непристойності гарний 27-річний Депп у головній ролі і у вас зуміє викликати хвилю закоханості, якщо до цього ви не були серед фанаток актора.
“Арізонська мрія” – перший американський фільм Еміра Кустуріци. До цього режисер не хотів працювати з Голлівудом і, як виявилося, мав рацію. Один із найнеоднозначніших фільмів Кустуріци провалився у прокаті, незважаючи на Джонні Деппа, Фей Данауей та Джеррі Льюїса у головних ролях. За сюжетом докожен із героїв горить власною мрією, часто абстрактною та абсолютно нездійсненною.
Читайте також: 6 найкращих фільмів з Емі Адамс
Фільм розповідає історію дівчини Джун, хворої на шизофренію, її брата Бенні та дивного друга Сема. Нові закохані не пристосовані до життя, але це не заважає їм насолоджуватися кожним моментом і знаходити один одного підтримки. Автомеханік, який мріє бути схожим на відомого коміка Бастера Кітона, і химерна дівчина з нав’язливим бажанням когось підпалити могли б бути разом, але брат дівчини не вважає цей союз вдалим.
Головний герой фільму Гілберт не має жодних перспектив влаштувати своє життя, оскільки йому потрібно піклуватися про потовстілої матері, розумово неповноцінного брата та інших родичів. Єдина його розвага – щорічно спостерігати, як через містечко проїжджає караван трейлерів, один з яких одного разу зможе порушити звичний перебіг його життя.
Роль розумового неповноцінного хлопчика зіграв Леонардо Дікапріо. Завдяки своєму таланту у 19 років актор отримав першу номінацію на «Золотий глобус» та «Оскар», хоч забрати заслужену статуетку зміг далеко не з першого разу. Джонні Деппу за роль у фільмі «Що гризе Гілберта Грейпа» не дісталося нічого, крім нашого кохання.
Читайте також: 7 вдалих екранізацій класичних романів
Режисер Ед Вуд відомий як один із найгірших режисерів усіх часів. Через брак грошей він грав головні ролі у своїх картинах, продюсував їх та писав сценарії. Це лежить в основі байопіка Тіма Бертона з Джонні Деппом у головній ролі. Хоч картина і провалилася у прокаті, вона повернула Деппу віру в акторське мистецтво, яку він втратив.
Фільм, спродюсований Френсісом Фордом Копполою, розповідає про дружбу похилого віку психіатра і юнака, який уявив себе легендарним ловеласом Дон Жуаном. Неймовірно завдяки впливу любовних історій молодика у лікаря покращуються стосунки з дружиною.
В основі фільму лежить класична історія про Дона Жуана в інтерпретації лорда Байрона. Розмови героя Марлона Брандо зі своїм пацієнтом стали своєрідною відповіддю Стенлі Ковальські зі знаменитого фільму “Трамвай “Бажання””.
Читайте також: 7 ролей Бенедикта Камбербетча, про які ви могли не знати
Екранізація роману Грегорі Макдональда — режисерський дебют Джонні Деппа, в якому, крім актора, зіграв Марлон Брандо. Фільм розповідає історію індіанця, чия сім’я змушена жити на звалищі, але в один момент хлопцеві надходить пропозиція, відмовитися від якої неможливо. За зйомки у сцені вбивства йому обіцяють $50 000 доларів, але натомість він отримає не лише фінансову винагороду, а й смерть.
Вперше «Храбрець» був представлений на Каннському кінофестивалі і боровся за головний приз, проте картину було прийнято не так привітно, як очікувалося, через що засмучений Депп відмовився випускати її в американський прокат.
«Розпусник» — трагічна та повчальна історія про графа Рочестера з Самантою Мортон, Розамунд Пайк та Джоном Малковичем. Будучи фаворитом Карла II, граф дозволяє собі одну шалену витівку за іншою, проте терпіння його покровителя закінчується, коли Рочестер ставить п’єсу, якої не було рівних зухвалості та вульгарності.