Є речі, які партнеру не можна дозволяти за жодних обставин.
У вас, напевно, є подружки, які без соромів розповідають дуже інтимні подробиці зі свого особистого життя. Вас це може бентежити чи, навпаки, викликати непідробний інтерес. Але перш ніж у відповідь розповідати їй про свої експерименти в ліжку, запитайте дозволу у партнера. Йому може бути неприємно, що речі, які прийнято замовчувати, ви виносите на обговорення. Повірте, ваше чесне ставлення до цього питання вбереже вас від зайвої щирості чоловіка з його друзями. Вам точно буде неприємно, якщо він почне обговорювати ваші уподобання в сексі або розмір грудей.
Читайте також: ЗГІДНО НАУЦІ: 5 РЕЧІВ, ЯКІ ВИПАДКУЮТЬСЯ З ПАРОЮ У ДОВГОТЕРНІХ ВІДНОСИНАХ
Якщо мова зайшла про секс, то тут у вас є що обговорити з вашим чоловіком. Найкраще прямо сказати, які речі ви не сприймете і які у вас є секс-табу. Якщо вам складно обговорювати такі питання, пограйте у гру: спочатку ви кажете, що вам не подобається, тому чоловік, потім знову ви і т.д. Як би ви не були закохані, не йдіть на поводу у чоловіка — якщо ви не готові, значить він має зважати на вашу думку.
Деяким людям не потрібно залишатися наодинці із собою, інші без цього як без повітря. Якщо ви ставитеся до другого типу, тоді не намагайтеся миритися з роздратуванням від присутності чоловіка, а попросіть його дати час на себе. Поясніть йому в м’якій формі, що справа не в ньому, а в тому, що ви хочете подумати про щось своє і просто помовчати. Те саме стосується і ваших зустрічей із друзями. Чоловік не повинен чатувати під дверима ресторану або псувати своєю присутністю ваш дівич-вечір.
Читайте також: ОБЕРЕЖНО, ЛЮБОВ: ФІЛЬМИ І СЕРІАЛИ ПРО ТОКСИЧНІ ВІДНОСИНИ
Нехай навіть найсерйозніші наміри з приводу цієї людини, це не означає, що ви повинні відразу викладати всі карти на стіл. Наприклад, вам не хотілося б, щоб ваш партнер знав про поточний стан рахунку, або розповідати новини від своєї кращої подружки, яка просила зберегти вашу бесіду в таємниці. Чесні розмови призведуть до чесних стосунків.
Що таке межі? Ми легко визначаємо, де закінчується наше тіло і починається навколишній світ. Такою фізіологічною межею є наша шкіра. У психологічному сенсі ми також є межі – це той момент, коли ми відокремлюємо своє Я від не-Я, від інших людей. Але ці межі невидимі, тому вони так легко порушуються.
У нашому суспільстві порушення кордонів поки що загальноприйняте явище: «Чого ти ще незаміжня? А дітей чого нема? Коли за другою дитиною? І взагалі, краще б тобі…» — це прояв порушення кордонів. І в подібних ситуаціях у нас найчастіше виникає злість – як нормальна відповідь на напад із боку.
Як не порушувати межі інших людей:
Як відстоювати свої межі:
Джерело фото: unsplash.com