Автор Марина Січкар розмірковує про щастя.
Ми можемо дізнатися рівень гормонів щитовидної залози, здавши кров на аналіз у лабораторії. Звернутися до викладача з англійської мови, щоб перевірити наш рівень знань. Прийнято оцінювати рівень палива у баку автомобіля за допомогою датчика. Але як вирахувати рівень щастя в нашому організмі – невідомо. Нам властиво лише розмірковувати про те, щасливі ми чи ні. І в цьому питанні головне – бути чесним, насамперед перед самим собою. Напевно, немає таких людей, які відмовилися б від додаткової порції щастя. Це не про зайву тарілку їжі на шкоду тому, хто худне, що вплине на його постать. Адже щастя багато не буває, завжди можна підвищити його градус у своєму тілі.
Якщо ранок для вас – сама метушня і хвилююча частина дня, потрібно негайно щось міняти.
Рівень щастя в житті може значно підвищитись, якщо ви вранці виділите хоча б 15 хвилин на читання улюбленої книги; спокійно вип’єте каву, спостерігаючи за сходом сонця; зробите комплекс вправ із йоги; почнете вести ранкові сторінки, відстежуючи усі свої думки, переживання, мрії; виберетеся на пробіжку до парку.
Не треба скаржитися на нестачу часу. Завжди можна стати на півгодини раніше, важливо – захотіти.
Робіть те, що приносить вам задоволення. Спочатку можна провести експеримент, у разі втраченості та невизначеності. Протестувавши різні варіанти ранкових ритуалів, оберіть ті, що підходять вам найбільше.
Читайте також: ЯК ЗАПРОГРАМУВАТИ СЕБЕ НА УСПІХ
Дуже часто ми будуємо плани, робимо все для їхньої реалізації, але коли досягаємо, то сприймаємо це як належне. Іноді, звичайно, ми можемо закотити галасливе свято на честь події. Але, як правило, це не завжди. Важливо заохочувати себе за, хоч і незначні, досягнення. Перестали читати книгу? Похваліть себе, насолоджуючись смаком улюбленого напою у затишному місці. Чи пройшли співбесіду на роботу мрії? Купуйте собі ту сукню, яку ви хочете вже півроку. Святкуйте кожне своє досягнення! Таким чином, ви кажете «дякую» Всесвіту, а він продовжує обдаровувати вас подарунками.
Погодьтеся, приємніше балувати себе смачним пряником, а не батогом?! Все залежить лише від вас. Тому завжди визнайте те, що відбувається в житті.
Дозволяти собі займатися улюбленою справою – це не розкіш, а потреба. Під час такого заняття у людини підвищується рівень ендорфінів – гормонів щастя та задоволення.
Згадайте, що ви любили робити в дитинстві найбільше? Можливо, вам подобалося співати, малювати, писати вірші, танцювати, грати на піаніно. І, швидше за все, вас неможливо було відірвати від цього заняття.
Що ж заважає вам прямо сьогодні піти в магазин, купити полотно, фарби та розчинитись у творчості? Будьте сміливішими і безтурботнішими у своїх уподобаннях. Завжди знайдуться важливіші справи. Але ніщо не замінить вам тих відчуттів, які ви відчуваєте під час заняття коханим хобі. Абсолютно неважливо те, скільки вам років, який ваш сімейний стан і де ви працюєте. Ніхто не зможе завадити, коли ухвалено чітке рішення виділяти час на себе.
Читайте також: 6 ХОБІ, ЯКИМ ВАРТО ПРИСВЯТИТИ СВІЙ ЧАС
Усім подобається, коли хтось робить нам приємне: каже компліменти, дарує подарунки, поступається місцем у транспорті, притримує двері при виході, пригощає морозивом. І більшість із нас звикли жити в очікуванні прекрасного.
Привчіть себе робити самостійно добрі справи. Людина, яка вміє віддавати, завжди отримуватиме і примножуватиме всі багатства життя. Адже зовсім неважко почастувати касирку супермаркету шоколадкою або спекти пиріг і піти провідати літнього сусіда.
Коли ви почнете постійно здійснювати добрі справи, то побачите, наскільки стаєте щасливішими. Тут важливо дотримуватися одного важливого правила – робити все від щирого серця.
Розмірковуючи про те, жайворонок ви чи сова, не варто виносити собі, як суддя, суворий вердикт. Тому що ви просто звикли: рано чи пізно лягати спати і відповідно прокидатися. Багато успішних людей стверджують, що раннє піднесення допомагає досягти більшого успіху та щастя в житті. Чи це так, неможливо дізнатися, не випробувавши на собі. Хіба що подивитися на реальні приклади відомих людей: Тім Кук – голова компанії «Apple», Говард Шульц – колишній генеральний директор «Starbucks», Ден Акерсон – екс-глава «General Motors». Усі ці люди практикують ранні підйоми. Звичайно, ми не можемо виміряти рівень їхнього щастя, але те? з яким ентузіазмом вони йдуть життям, явно говорить про якийсь секрет.
Необов’язково вставати разом з півнями, але якщо ваш підйом зазвичай о 9, а то і 10 ранку спробуйте прокидатися на годину або дві раніше. Це дозволить вам зарядитися сонячною енергією, яка супроводжуватиметься протягом усього дня.