Формула усвідомленої моди від DZHUS – матеріали cruelty-free та багатофункціональні речі-трансформери.
Невід’ємною частиною сталого розвитку модної індустрії є етичне ставлення до тварин, відмова від натурального хутра та перехід на cruelty-free матеріали. Сьогодні промисловість проходить тривалий процес трансформації всіх рівнях. Всесвітньо відомі бренди один за одним оголошують про свою відмову від використання хутра. У цьому виборі їх підтримують споживачі, які змінили своє ставлення до матеріалів тваринного походження.
Бренд DZHUS завжди був готовим до трансформації.
DZHUS – етичний бренд концептуального жіночого одягу, заснований у 2010 році київським дизайнером та стилістом Іриною Джус.
З моменту заснування DZHUS використовує тільки етичні матеріали, дотримуючись ідеології vegetarian-friendly. Гуманне ставлення до тварин є основною моральною догмою для команди бренду. У 2019 році DZHUS був відзначений нагородою у номінації Cruelty-free Fashion від Best Fashion Awards – головної премії України у сфері моди.
Колекції DZHUS здобули міжнародне визнання завдяки багатофункціональним виробам-трансформерам. Авторські інновації крою дозволяють мінімізувати шопінг, формуючи різноманітний гардероб із невеликої кількості варіативних речей. На думку дизайнера, саме новаторські рішення є майбутнім fashion-індустрії, яка нині переживає кризу домінування кількості над якістю, а отже – проблему утилізації стоків та недовговічних покупок.
Особливу увагу DZHUS приділяє екологічній упаковці. Клієнти модного будинку отримують свої замовлення в коттоновій сумці-трансформері, яку можна не тільки використовувати як повноцінний аксесуар, але й перетворювати на топ кількох фасонів. Незважаючи на високу собівартість, оригінальна упаковка є компліментарною для покупців та не впливає на формування ціни товару.
Засновниця бренду дотримується принципів свідомого споживання і в особистому побуті, сортуючи сміття та обмежуючи покупки, і у своїй діяльності стиліста, адже працює лише з етичними товарами та проектами. Ірина Джус запевняє, що навчитися sustainable living нескладно, якщо поступово, одну за одною, вводити корисні звички у своє повсякденне життя.