Вчені встановили, що організм людини щороку виробляє цілу склянку сліз. Причому їх кількість не залежить ні від віку, ні від статі людини. Ми з'ясував, кому з кінодіячів вдалося вибити скупу чоловічу сльозу з хлопців, яким за статусом плакати не належить.Макс Барських, співак
У мене це трапляється дуже рідко. Мене зачепив фільм "Сім душ". У ньому багато складних для людини питань поставлено руба. Мені близько як герой Вілла Сміта. Він вирішує проблеми: якщо вже з його вини постраждали люди, він робить усе можливе для того, щоб допомогти іншим. Особливо мене вразив фінал, де головний герой вбиває себе, жертвуючи собою заради блага інших. Я довго міркував, ніби вчинив я на місці головного героя.
Майкл Медсен, актор
Наразі створюють не так багато фільмів, які можуть змусити розплакатися. Я ридав, коли дивився «Це прекрасне життя» з Джіммі Стюартом. Чомусь плакав, коли дивився вестерни «Одноокі валети» з Марлоном Брандо та «Шейн» з Аланом Леддом. Сам здивувався, коли у фіналі «Чарівник країни Оз» з Джуді Гарленд я помітив, що у мене очі на мокрому місці…
Алан Бадоєв, режисер
Якщо я переймаюся якоюсь драмою, я спокійно плачу і мені зовсім не соромно. Фільм «Годинник» з Ніколь Кідман справив на мене дуже глибоке враження і буквально всю картину я просидів з грудкою в горлі. Не знаю, доля Вірджинії Вульф, розказана у драмі чи майстерність Стівена Долдрі справила на мене таке враження. Сльози у кіно – це неконтрольовано. Іноді на мене аналогічно впливає музика у картині, іноді сюжет починаєш «приміряти» на себе, іноді приходиш у кінотеатр із певним настроєм, намагаючись привести почуття в унісон із фільмом, і так відбувається.
Яків Герінг, фотограф
Здається, це черговий перегляд фільму «Готель Меріголд. Найкращий з екзотичних». Коли дійсно розумієш, що життя можна починати спочатку в будь-якому віці. І цінувати кожен її момент, яким би він не був. Любов і ненависть, зустрічі та розлуки, радість від нових звершень та невдач. Все це щастя бути живим, справжнім! І, звичайно ж, пронизлива мова Меггі Сміт про те, що врешті-решт все буде добре, а якщо не добре, значить, це ще не кінець! (Усміхається).
Читайте також: ПЕРЕМОГА ЧУДОВІСТЬ: 10 НАЙБІЛЬШИХ СПОЖИВНИХ ЖІНОК В ІСТОРІЇ КІНО
Павло Даніман, директор з маркетингу "Київстар"
На сеансі фільму "Кіборги", де Київстар був спонсором. Не знаю людей, які залишилися б байдужими до фільму. Тим більше, що події відображалися гарячими слідами, рани нації були свіжими. І те, що персонажі реальні теж грає не останню роль.
Валерій Харчишин, фронтмен "Друга Ріка"
Дитячі сльози над долею білого Біма з чорним вухом – не беруться до уваги. Але то була справжня травма дитинства. Я всіх собак називав Бімами, а вони чомусь усі трагічно гинули. У зрілому віці плакав у фінальній сцені «Достукатися до небес», коли герої таки дістаються моря. І під час найсильнішої сцени в «Хороброму серці», коли Уоллес кричить «Freedom!» Напевно, всі чоловіки плачуть у цей момент – це такий симбіоз почуттів гордості та патріотизму.
Орест Зуб, мандрівник
Зазвичай мене розчулюють фільми, в яких добре показані різні етапи життя людини. Вони нагадують нам, що час пливе, життя колись закінчується. І саме моменти переосмислення, коли герой, проживши певний період життя, обертається назад і пригадує його яскраві моменти – розчулюють мене до сліз. Тому я люблю дивитися драмі, де показуються перехідні етапи життя людини. "Загадкова історія Бенджаміна Баттона", "Велика риба".
Читайте також: НАУКОВИЙ КІНОПРОГЛЯД: 4 ФІЛЬМА ПРО ВЕЛИКИХ ВЧЕНИХ-ФІЗИКІВ
Остап Вакулюк, актор
Востаннє я плакав на Кіборгах – для мене це був перший український фільм, який я подивився в кінотеатрі після Революції Гідності. Плакав, бо бачив на екрані такі знайомі мені образи: хлопця з маршрутки, вчителя, чувака з магазину… і вони жертвують своїм благополуччям заради нас, заради нашого неідеального українського будинку, бо знають, що іншого у нас немає. Такі вчинки мене дуже чіпають і мотивують.
Dj Mavr
Востаннє плакав на показі фільм «Інтерстеллар», мені було дуже шкода Меттью Макконахі, який намагався зіграти в цій нісенітниці. (Сміється.) А якщо серйозно, то це був Білий Бім Чорне вухо. Похмурий радянський фільм, що стискає серце до атома. Усі сльози, пролиті на фільмах Трієра, не зрівняються в гіркоті зі сльозою від Білого Біма.
Роман Лазар, ювелір
Я часто плачу у кіно. Причому на різних фільмах. Чи то картина про квінтесенцію внутрішньої свободи – «Старий з пістолетом», чи детектив з любовною лінією «Після весілля», або навіть історія перемоги людини над собою – «Шахіст». Так само добре мені плакалося під картину «Мій друг містер Персіваль», і нову українську лірику – «Мої думки тихі». Ці фільми допомогли мені пережити багато емоцій, кожен із них знайшов відгук у моїй душі.
Максим Циркель, мандрівник
Правду кажучи, я дуже сентиментальний. Часто якась особливо зворушлива сцена в кіно може змусити мене заплакати. Особливо все, що стосується тварин. Якось я пішов у кінотеатр на фільм «Собаче життя». Коли у фіналі пес помер, я так сильно плакав, думав, не зупинюся. Після цього випадку намагаюся уникати фільмів із подібною тематикою. Але вчені кажуть, що під час фільмів плачуть лише дуже сильні люди! Тому я зовсім не соромлюся сліз. (Усміхається.)
Більше від
- Подарунки до 500 грн на Новий рік та Різдво: оригінальні ідеї, які мають сподобатися кожному
- «Я працював на межі можливостей… як і Шарль!»: Тагар Рахім про своє перевтілення для фільму «Месьє Азнавур»
- Пряниковий будиночок: рецепт від кухарів королівської родини Великої Британії
- Італійський стиль життя: Dolce Vita
- «Філософія воїна»: паралімпійська чемпіонка Оксана Зубковська презентувала мотиваційну книжку