Закрити
UA
Життя

Підсумки року: 14 серіалів, які ви могли пропустити  

Поділись:

Найкращі історії 2020 року, варті вашої уваги. 
posts-to-db-Фото 1

2020 мало був схожий на ту казку, яку ми всі дружно замовляли як головне бажання під дзвін бокалів 1 січня. Нам довелося пережити чи не найбільший страх за останнє десятиліття, і єдине, що часом дозволяло нам хоч трохи прийти до тями — перегляд серіалів. Нових чи теплих, “переглянутих” До дірок, історій. 

Незважаючи на те, що зйомки багатьох картин і продовжень у 2020 році призупинилися, творцям все ж таки вдалося випустити кілька шедевральних робіт. Так, наприклад, справжнім відкриттям став серіал “Хід королеви” про молоду шахістку, яка намагається впоратися і з власною геніальністю, і з залежностями. Не меншою популярністю може похвалитися історія “Емілі в Парижі” – про юну американку, яка впевнена, що вона знає краще зарозумілих французів, як необхідно вибудовувати позиціонування бренду.  

“Сестра Ретчед” – приквел до фільму “Пролітаючи над гніздом зозулі”, “Ортодоксальна” – про єврейську дівчину, яка вирішила порушити розклад життя, що приготував для неї, “Голлівуд” – шедевр Райана Мерфі, в якому є і історія успіху, і стереотипність реалізації “американської ”, і не зовсім класична історія кохання. 

Читай також: Наомі Акі зіграє Вітні Х’юстон у майбутньому байопіку 

Проте, ще більше тих серіалів, які пройшли у 2020 році повз нас, адже нас більше турбувала епідеміологічна обстановка у світі, ніж новинки кіноіндустрії. Підбиваючи підсумки року, представляємо вам 13 цікавих історій, які змусять засумувати, задуматися про життя або просто від душі посміятися. 

posts-to-db-Фото 2

“Чіпляючись за лід” 

10-серійний серіал з Каєй Скоделаріо у головній ролі — історія про те, чим доводиться жертвувати спортсменам заради успіху та гучних перемог. Фігуристка Кет у минулому отримала травму, і тепер єдиний шанс для неї повернуться у світ спорту – стати в пару з ненависним “золотим хлопчиком” Джастіном. Складно навчитися наново, але ще складніше впоратися зі своїм “Я”, яке буквально розколюється навпіл. 

posts-to-db-Фото 3

 

“Незвичайний плейлист Зої” 

А цей серіал — саме той випадок, коли потрібно хоча б на короткий період відключити логіку, і просто насолодитися сюрреалізмом того, що відбувається на екрані. Якщо колись ви мріяли навчитися чути чужі думки, то історія простого дівчиська Зої Кларк зачепить вас. Як і безліч крутих треків, які приходять до головної героїні як альтернатива думок персонажів. 

posts-to-db-Фото 4

“Про всі створіння – великі і малі” 

Бути англоманом не соромно, навіть гідно. Якщо ви сумуєте за естетикою “Гранчестера” або навіть картин за мотивами романів Джейн Остін, серіал про молодого ветеринара припаде вам до душі. Атмосфера 1930-х років, неймовірні краєвиди старої-доброї Англії і, звичайно, стосунки, інтриги та неймовірно милі тварини – 6 серій легко вдасться подивитися за одне сидіння. 

posts-to-db-Фото 5

“Захист Джейкоба” 

На що здатні піти батьки заради захисту своєї дитини? Героям Мішель Докері і Кріса Еванса в ролі подружньої пари доведеться дізнатися, якого це, коли твоє улюблене дитинко звинувачують у жорстокому вбивстві. Міні-серіал про те, як складно бути підлітком, і як ще складніше визнавати провину найрідніших. 

posts-to-db-Фото 6

“Маленькі пташки” 

Схудла Джуно Темпл, що змінилася, з’являється в знаковому для себе образі. Можливо, найяскравіше за всю її кар’єру. “Маленькі пташки” – екранізація еротичних оповідань Анаїс Нін. Або, принаймні, так заявили творці серіалу. Насправді ж ми стикаємося з яскравими інтер’єрами Марокко, екзотичною атмосферою Танжера 1950-х років, типовими проблемами заборони стосунків нетрадиційного формату та яскравим політичним висловом. 

posts-to-db-Фото 7

“Секрети, які вона зберігає” 

Серіал, який спочатку здається неймовірно дивним та затягнутим. Для того, щоб подолати бар’єр, необхідно лише подужати першу серію. Після цього все піде, як за накатаною — ви не зможете відмовитися від історії двох абсолютно різних жінок, які виявляються втягнутими в павутини брехні та таємниць — спільною на двох. Лаура Кармайкл з “Абатства Даунтон” та її очі, якими їй вдається відігравати кожну мікроскопічну емоцію, – головна прикраса історії. 

posts-to-db-Фото 8

“Примари садиби Блай 

Строго кажучи, це не продовження “Таємниці будинку на пагорбі”, а лише спін-офф з колишніми акторами та зовсім іншою історією. Приготуйтеся до більшої кількості емоційного напруження, несподіваним сюжетним колізіям на кшталт “Острова проклятих”, і навіть безлічі моментів, коли вам захочеться буквально заридати у голос. Сила справжнього кохання в найсуперечливіших її проявах цього разу набагато значуща за самі примари. 

posts-to-db-Фото 9

“Світила” 

Якщо ви читали роман новозеландської письменниці та переможниці Букерівської премії, то, напевно, не зможете встояти перед спокусою подивитися однойменну екранізацію. Особливо в тому випадку, якщо спокусницю і негідницю грає незрівнянна Єва Грін. Вікторіанська атмосфера роману геніально втілена у 6 серіях якісної розповіді про колоніальний світ Нової Зеландії. 

Читай також: Галь Гадот розповіла, що стало для неї випробуванням під час зйомок “Чудо-жінки: 1984” 

posts-to-db-Фото 10

“Мадам Сі Джей Вокер” 

Октавія Спенсер — актриса, якій вдається грати різні типажі, але жінки, котрі пристрасно вірять у свою мрію, — її козир. “Мадам Сі Джей Вокер” – історія про справжню героїню, яка зробила прорив в історії американського підприємництва. Вважається, що саме прототип героїні Спенсер стала першою жінкою США, якій вдалося заробити мільйон доларів. Серіал, який змушує повірити у себе. 

posts-to-db-Фото 11

“Вчителька” 

Клер — вчителька, яка втомилася від одноманітності, власної сім’ї та остогидлого чоловіка. Ерік – 18-річний юнак, який користується популярністю серед однокласників та дівчат. Нескладно здогадатися, що між цими двома почнеться заборонений, але такий солодкий роман… Найскладніше — визначити для себе, як би ви надійшли на місці героїні Кейт Мари. Жити в рамках, запропонованих суспільством, або встановлювати власні закони — питання, на яке кожен глядач має відповісти у фіналі історії. 

posts-to-db-Фото 12

“Хтось повинен померти” 

З одного погляду, мексиканський серіал — досить комічна і надто кривава спроба творців задовольнити уподобання сучасного глядача, що звикли до блокбастерів та видовищних розбірок. Проте, з іншого боку, «Хтось повинен померти» — продовжує вічний дискурс про те, як консерватизм і озлобленість оточуючих можуть зруйнувати крихку особистість, що ледь сформувалася.  

posts-to-db-Фото 13

“Вікторина” 

Найбільший шахрай чи геній? Нам самим складно визначити, ким був сумнозвісний переможець гри “Хто хоче стати мільйонером”, але Меттью Макфедієн у ролі колишнього військовослужбовця, якого звинуватили у нечесній грі, шикарний. Мимоволі починаєш вірити в те, що його герой невинний, а злісних начальників медіа-Олімпу — ненавидіти до зубівного скрегота.  

posts-to-db-Фото 14

“Білгравія” 

Підпис «від творців “Аббатства Даунтонтворить магію – починаєш дивитися навіть незважаючи на якусь натягнутість сюжету. Проте, атмосфера вікторіанської Англії, інтриги та любовна лінія — все, що потрібне для душевного та теплого вечора, проведеного наодинці зі зрозумілими героями “Белгравії”. 

posts-to-db-Фото 15

“Поквитайся” 

Це своєрідний симбіоз “Великої маленької брехні” та “Підлогового виховання” – красивий і ненав’язливий. Детективна лінія досить напружена, але ще більше вражає — молоді актриси, яких ви точно ще ніде не бачили. Чотири дівчата об’єднуються для того, щоб вершити відплату, але соціальний експеримент добігає кінця, коли останню жертву школярок несподівано знаходять мертвим.