Несподівані лідери 2020 року, чий реліз ви могли не помітити.
Продовжуємо нашу традиційну передноворічну рубрику, підбиваючи підсумки року, який виявився над нас сам собою складним випробуванням. У 2020 році на великих екранах з’явилося мало фільмів, і ще менше тих, які справді представляють якийсь інтерес з точки зору якості. Звичайно, навряд чи хтось упустив продовження історії Шерлока Холмса з Міллі Боббі Браун у головній ролі — картину про родичку знаменитого детектива. Як і реінкарнацію улюбленого мультфільму мільйонів людей, які росли у бунтівні 1990-ті, “Мулан”. І все ж таки гідних картин дещо більше, тому представляємо 9 найкращих фільмів 2020 року, які ви з причин COVID-19 та депресії могли пропустити.
Сучасні режисери люблять екранізувати Джейн Остін, адже її романи представляють монументальне полотно для пошуку двозначних символів, а також відрізняються неймовірно розкішними та найголовніше атмосферними інтер’єрами. На початку 2020 року на екрани вийшла найкраща версія класичної історії про примхливу звідницю та “золоте дівчисько”. Аня Тейлор-Джой у виконанні тієї самої Емми напрочуд гарна. Вже тоді можна було зрозуміти, що дівчинка-підліток зі Спліту виросла, і готова до справжнього прориву.
Коли понад 15 років тому у кінотеатрах з’явився перший фільм саги про хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, багато хто вважав, що кар’єра ключових героїв обмежиться дитячою популярністю. Проте, “Гаррі, Рон та Герміона” виросли, як, втім, і багато інших їхніх колег, і продовжують успішно зніматися. Картина “Втеча з Преторії” – якісна робота Деніела Редкліффа, в рамках сюжету якої герой британського красеня постарається вибратися з в’язниці Африканського континенту, що охороняється.
Читай також: Дівчата сімейства Хілтон позують у рекламній кампанії Valentino
Лауреат “Оскара” Едді Редмейн, переможець “Еммі” Джеремі Стронг, ексцентричний Саша Барон Коен і все ще милашка Джозеф Гордон-Левітт об’єдналися, щоб розповісти реальну історію, що сталася у США у 1968 році. Демонстрація проти війни у В’єтнамі вилилася у сутички з поліцією. Сім учасників заворушень постануть перед судом за звинуваченнями у змові проти американського уряду.
Неймовірно потужна гра Елізабет Мосс у сучасній інтерпретації роману Герберта Уеллса “Людина-невидимка”. Героїня зірки “Оповідання служниці” втікає від чоловіка-вченого, який страждає на соціопатичні порушення психіки, і через деякий час дізнається, що він загинув, залишивши заповіт у 5 мільйонів доларів. Для того, щоб отримати його від дівчини потрібно всього лише зберігати здоровий глузд, але це виявляється не так просто, коли мертвий чоловік має намір зробити все можливе, щоб звести тебе з розуму.
І знову екранізація класичного роману. Цього разу Дафни Дюмор’є, який приніс їй справжню світову популярність Армі Хаммер і Лілі Джеймс грають подружню пару, якій належить дізнатися багато про одне перш, ніж їм вдасться побудувати дійсно щасливий шлюб. Історія про те, на що ти готовий піти заради коханого. Можливо, навіть на вбивство… Або хоча б його приховування.
Читай також: Деніз Річардс розповіла, як розлучення з Чарлі Шином вплинув на її роботу
Ми із задоволенням дивимося “Корону”, вважаючи, що аристократи заслуговують на привілейоване становище дійсно по праву народження. Втім, у четвертому сезоні історії ми вже стали свідками протилежного на прикладі дітей Єлизавети. Картина “Гніздо” з Джудом Лоу у головній ролі, по суті, оповідає у тому, наскільки прогнилим є сучасне “високе суспільство”.
Звичайно, ми не могли обійтися без традиційного ромкому. У 2020 році він виглядає дещо інакше, ніж ми звикли споглядати цей жанр за часів нашого власного дорослішання. Втім, герої-підлітки так само складні, сумні і невтішні. Персонажам Лілі Рейнхарт та Остіна Абрамса доведеться багато переосмислити, щоб зрозуміти, наскільки непростим і приреченим може бути перше кохання.
Нам вже давно не надавалася можливість подивитися на Кіру Найтлі у нових картинах. “Міс погана поведінка” – унікальний шанс насолодитися не лише грою британки, а й чудовою історією. Уявіть: Лондон, Альберт-Хол, 1970 рік, конкурс краси. Триває підготовка, дівчата вже готові виступити, і кожна має намір здобути головний титул. Ось тільки все не так просто, адже кілька феміністок мають намір зірвати торжество.
Джуліанна Мур, Алісія Вікандер и Жанель Моне – ідеальне тріо для сюжету про справжню жіночу силу та історію фемінізму. Рудоволоса красуня грає Глорію Стайнемо — журналістку, яка у 1970-х роках стала справжнім символом боротьби за жіночі права. Готуйтеся до протестів, модних заяв та зворушливої сили справжньої дружби.