Внесезонна лінія The Roots.
Креативні директори Lake Studio, Анастасія Рябоконь та Олеся Кононова презентували позасезонну колекцію The Roots. При її створенні вони зверталися до основ та вивчали український колорит: особливості національного костюма та стиль українського бароко, який активно розвивався у XVII та XVIII столітті. Цей напрямок відрізняється стриманістю форм у поєднанні з пишною обробкою – що відображено в колекції, в якій суворі силуети є сусідами з фактурними тканинами.
Дизайнери працювали із шовками різних фактур. У лінійці можна знайти класичний для бренду сатин у кількох відтінках, щільний крепдешин та японський шовк, нове покоління поліестеру. Ця тканина дуже адаптована до реалій сучасного світу: вона не меніться і красиво драпірується, наголошуючи на природних вигинах фігури. Представлені і образи з тонкої та щільної вовни, а також із суміші кашеміру та ангори.
Образи дизайнери підкреслили декором та тканинами. Наприклад, вишивкою ришельє, яка прикрашає і шовковий, і вовняний одяг. Як реверанс традиційному українському костюму в колекції присутні корсетка, вишивка – наприклад, квітів маку, вовняні костюми зі спідницями,
зробленими за принципом плахти, та варіації на тему нижньої довгої сорочки, яку одягали під основну сукню.
Особливу увагу Анастасія та Олеся відвели принтам: вони родом зовсім з іншої епохи української історії, з другої половини ХХ століття. Натхненням для їх створення стала виставка Лабіринти ЛКСФ, куратором якої виступив Павло Гудімов. Експозиція вивчає історію Львівської кераміко-скульптурної фабрики та найяскравіші її зразки, що визначили розвиток української школи кераміки.
Цього сезону основою ювелірної лінійки знову стали перли. У The Roots він представлений у витягнутій, неправильній формі. Річкові перли зустрічаються в прикрасах з чорним і з яшмою, а ще вперше
в лінійці з’являються кільця – вони є сусідами з брошками, підвісами і сережками.
Читайте також: Дизайнер Костя Омеля запустив монобренд сорочок