Закрити
UA
мифы о половых органах
Життя

Міфи про стандарти краси статевих органів

Поділись:

Все більш популярними стають процедури покращення інтимних частин тіла. До яких стандартів бажають наблизитись жінки, і як у гонитві за естетикою не втратити найважливіше – здоров’я та чутливість? Разом із психологом-сексологом, членом Європейської асоціації психологів-сексологів Маріанною Межебовською розберемося в сучасних міфах про стандарти краси статевих органів та в тому, як це співвідноситься з реальністю.

сексуальні стереотипи

Міф 1. Ідеальні форми

Однією з сучасних «еталонів» краси для інтимних зон вважається дівоча на вигляд вульва, тобто. акуратної форми, невеликого розміру та світла. Але зовнішній вигляд статевих губ з віком змінюється. І це природно! Дорослість, статеві контакти, родова діяльність та інше – все це сприяє деформації інтимних органів. Тому очікування того, що у дорослої жінки повинні бути акуратні, світлі статеві губи, м’яко кажучи, необ’єктивно.

Міф 2. Рівний колір

Багатьох жінок турбує гіперпігментація анальної зони, що виникає найчастіше після пологів. І тут можна виділити ще одне хибне очікування. До нього більше схильні чоловіки, які дивляться порнографію і вважають, що у цій галузі шкіра має бути світлою. Але насправді навіть елементарне носіння спідньої білизни викликає потемніння. Через тертя, що створюється трусиками, шкіра промежини і анального проходу грубіє і темніє.

Штучне відбілювання області промежини призводить до сухості, стягнутості та напруги м’язів, що створюється дискомфорт та сприяє утворенню шрамів. Тому це черговий міф, який шкодить жінкам, якщо вони намагаються дотримуватися цього еталону краси. Якщо говорити про вагін, то для жінки, насамперед, важлива чутливість та гарне зволоження, а не пігмент.

Міф 3. На піку насолоди

Одна з найпопулярніших зараз процедур в інтимній зоні – це введення гіалуронової кислоти в зону G. І пов’язана вона з бажанням посилити насолоду. Але тут є небезпечна пастка: з кожним разом її хочеться запровадити дедалі більше, щоб посилити відчуття. Тому в цьому питанні дуже важливо знати міру, щоб таких процедур не було надлишку.

міфи про статеві органи

Читайте також: Сексуальна освіта – розпуста поколінь або здоровий зміст

Міф 4. Пластика – запорука досконалості

Бажаючи сподобатися партнеру та отримати більше задоволення в інтимних стосунках, жінки вдаються до різних процедур і навіть пластики на статевих органах. При цьому деякі схильні постійно покращувати себе в інтимній зоні. Зазвичай це робиться для подолання своїх комплексів або для улюбленого чоловіка і може тривати до нескінченності. Крім того, часто жінкам після пологів здається, що з ними щось не так, і вони вдаються до пластики чи лазерної хірургії. Але найчастіше спроби щось покращити – невиправдані. Коригувати в піхву нічого не потрібно, адже найважливіше, щоб залишалася чутливість! А корекції та хірургічні втручання можуть нас цього позбавити. І знову з’явиться бажання і необхідність щось змінювати знову і знову. Єдиний момент, коли потрібна хірургія чи інші процедури – наявність проблеми, що спричиняє порушення фізіологічного здоров’я.

Міф 5. Розмір має значення

Попередні стандарти та очікування стосувалися переважно жінок. Чоловіки ж найчастіше переймаються розміром свого пеніса. Але залежність насолоди від довжини члена – абсолютний міф. Адже найчутливіша область у жінок знаходиться на відстані 3-4 см усередину піхви. Тому значення розміру для задоволення при статевому контакті занадто перебільшено.

Важливо розуміти, що всі ми дуже різні, і наші статеві органи настільки різні, як і риси обличчя. Це нормально. І в цьому контексті зразка краси немає і не може бути. Адже наші особливості і є нашою красою та індивідуальністю.

Фото надане прес-службою; by Dainis Graveris on Unsplash

Читайте також: ПАРНІ ІГРИ: ЧИ ІСНУЄ СЕКСУАЛЬНА НЕСУМІСНІСТЬ?