Закрити
UA
Життя

Cartier став ексклюзивним ювелірно-годинним партнером фільму “Воланд”

Поділись:

Французький ювелірний Дім Cartier став ексклюзивним партнером фільму “Воланд”. Співпраця з таким масштабним проектом стала продовженням довгострокових зобов’язань Будинку щодо збереження культурної спадщини та підтримки сучасного мистецтва та кінематографа.

posts-to-db-Фото 1

Росія завжди мала великий вплив на Будинок Cartier. Без численних посилань на Росію, легендарних клієнтів та впливу російської культури неможливо розповісти про долю Будинку та становлення стилю Cartier. Саме тому, перша співпраця в такому значущому для російської літератури та кінематографа проекті така цінна для Дому і дає можливість виступити творцем живої спадщини.

Кожен, неймовірно вишуканий образ Маргарити, роль якої виконує Юлія Снігір, створений спільно з художником по костюмах картини Галею Солодовниковою та доповнений ювелірними прикрасами, годинниками та аксесуарами Cartier. Події роману Михайла Булгаков розвиваються у 30-ті роки ХХ століття, у непросту епоху змін, яка торкнулася у тому числі стилю та способу життя. Проте, попри суворі заборони, радянські модниці було неможливо встояти перед західними тенденціями.

posts-to-db-Фото 2

Денні костюми та вечірні сукні Маргарити, бездоганний стиль якої відображав останні тенденції моди, доповнені прикрасами Будинку у стилі ар-деко. Для Cartier ар-деко набагато більш значуще явище, ніж просто стиль у моді – це надзвичайно плідний період, ціла епоха, що почалася в 10-ті роки ХХ століття і ознаменована першими рухами до лібералізації жінок, промисловою революцією, захопленою зустріччю Заходу та Сходу. все це знайшло відображення у дизайні Cartier.

Нова мода вимагала відповідних прикрас, що відображають новаторський дух та неперевершену витонченість. Луї Картьє відкрив нові творчі можливості, протиставивши зайвої екстравагантності стилю модерн чисті геометричні лінії, сміливі форми та нові колірні поєднання, які заклали основи ювелірного ар-деко.

У фільмі представлено кілька унікальних прикрас високого ювелірного мистецтва: сережки із платини з діамантами та двома замбійськими смарагдами загальною вагою 20,62 карати; кольє Ypsilon з білого золота, з діамантами та рубінами загальною вагою 4,34 карати; сережки 1895 із платини, з діамантами та мозамбікськими рубінами загальною вагою 5,77 карата.

posts-to-db-Фото 3

Як обручку героїні було обрано кільце Trinity. Створене в 1924 році, кільце відразу стало емблемою Будинку та знаковою ювелірною прикрасою. Оригінальність дизайну непідвладна часу. Сучасний і водночас вінтажний цей дизайн пройшов випробування довжиною майже сто років і залишається вічною класикою, як і твір «Майстер і Маргарита».

Для образу Воланда, у виконанні німецького актора Августа Діля був обраний годинник Santos Dumont. Створені в 1904 році на замовлення бразильського авіатора і найстильнішого винахідника і новатора Парижа Альберто Сантос-Дюмона, перший наручний годинник, яким ми їх знаємо сьогодні, цілком могли прикрашати зап’ястя таємничого іноземного гостя столиці.

Читайте також: Повернення епохи: Все, що ми знаємо про другий сіквел “Аббатства Даунтон”

Творчий альянс творців фільму «Воланд» та Будинку Cartier дозволив створити неповторні образи, що відображають епоху, які глядачі зможуть побачити на великому екрані, коли фільм вийде в прокат.

Cartier

У світі розкоші ім’я Cartier асоціюється з широтою мислення та безмежною допитливістю, вічним прагненням уперед. Твори, створені руками майстрів Будинку, відрізняються тим, що розкривають красу у всіх її проявах. Ювелірні прикраси, предмети розкоші, годинник, парфумерія, шкіряні вироби та аксесуари Cartier поєднують у собі рідкісні ремісничі техніки та унікальний позачасовий стиль. Сьогодні, Будинок Cartier представлений у 265 бутіках по всьому світу.

Воланд

Москва 30-х. Відомий письменник на зльоті своєї кар’єри раптово опиняється у центрі літературного скандалу. Спектакль за його п’єсою знімають із репертуару, колеги демонстративно уникають зустрічі, за лічені дні він перетворюється на ізгоя.

Незабаром після цього він знайомиться з Маргаритою, яка стає його коханою та музою. Натхненний її любов’ю та підтримкою письменник береться за новий роман, де персонажі – це люди з оточення, а головний герой – загадковий Воланд, прообразом якого стає недавній знайомий іноземець. Письменник йде з головою у світ свого роману і поступово перестає помічати, як вигадка та реальність сплітаються в одне ціле.