Фліс – необхідна річ, без якої зимовий гардероб не буде повним.
Сучасна мода змінила вектор і тепер у тренді комфорт, зручність і щоб не було холодно.
У зв’язку з цим модні блогери все частіше стали демонструвати у себе в соціальних мережах багатошарові образи та впроваджувати речі, які раніше зовсім не вписувалися в поняття стильне чи фешенебельне. Такою річчю став фліс.
Його цінність стала вищою, оскільки зміна клімату змусила нас пристосовуватися до погодних умов і осінь ставати все холоднішим, тому фліс став необхідною частиною осіннього та зимового гардеробу. Про принади флісу було відомо давно, адже його використовували з турпохідною метою, а також як додатковий шар утеплення в зимових видах спорту. Він максимально зручний, коштує недорого та приємний до тіла. Плюс, за флісом легко доглядати, а тепер ми ще й знаємо, що його можна легко та стильно адаптувати до своїх образів.
Небагато історії: вперше фліс почав популяризувати усвідомлений бренд Patagonia ще далекого 1981 року. Він презентував флісові курточки та став номер один у ніші аутдора. Але з кожним роком фліс покращився, ставав більш екологічним та стильним. Як його адаптувати до своїх повсякденних образів дивіться нижче.
Переглянути цю публікацію в Instagram
Найпоширеніше поєднання, яке можна адаптувати до щоденного образу. Джинси можуть бути різні: від скінні до палаццо, а фліс краще вибирати однотонного відтінку, щоб його було легше адаптувати. З улюблених поєднань це прямі джинси та кремовий фліс.
Новаторське поєднання і, хочемо відзначити, виглядатиме воно дуже стильно. Особливо добре синхронізуються розкльошені штани з флісом. Тобто використовуємо основне правило комбінації речей у образі: об’ємний верх – приталений низ. Також пам’ятаємо, що в образі має бути одна контрастна річ, інша – базова, щоб можна було без проблем створити ідеальний утеплений аутфіт.
Читайте також: З чим француженки носять джинси: 6 образів для повсякденності
Переглянути цю публікацію в Instagram
Сучасні моделі флісових виробів трохи адаптувалися під вимоги клієнта і тепер, окрім класичного анораку та кофти на змійці, можна побачити куртки та напівпальто. Їх зробили жіночнішими, прибравши спортивні елементи, але залишивши головний функціонал – утеплення.
Переглянути цю публікацію в Instagram
Цей елемент гардеробу чудовий тим, що його можна використовувати як додатковий шар, але, за потреби, зняти. Тому пропонуємо створювати свої улюблені базові образи, наприклад, трикотажний светр доповнити шкіряними штанами вільного крою, зробити акцент на взутті та накинути флісовий жилет як проміжний етап між светром та верхнім одягом.
Переглянути цю публікацію в Instagram
Такий варіант підійде саме для осінніх днів, коли незрозуміло: зранку холодно, а ближче до обіду вже тепліше. У випадку з такою комбінацією радимо також вибирати базові забарвлення, щоб не було труднощів у поєднанні.
Українські бренди також не залишив поза увагою фліс. Спортивні та кежуал варіанти для дому та прогулянок можна зустріти в осінньо-зимових колекціях брендів MBocharova, Balcony Garment, Rikky Hype, SKRIPKA.
Rikky Hype пропонують комплект з кофти-сорочки та штанів носити разом або окремо, використовувати сорочку як верхній одяг.
Переглянути ставлення до костюмів з флісу як до суто затишного та домашнього одягу пропонує бренд MBocharova, прикрасивши худі актуальним гаслом LOVE&PEACE
Костюми на флісі бренду Balcony Garment увійшли до колекції «Inside/Outside». Натякаючи на те, що межі між вуличним (Outside) та домашнім (Inside) давно розмиті, і чітких меж не існує.
Оверсайз худи бренду SKRIPKA прикрашені етнічним малюнком та ідеально поєднуються з лосинами, вузькими брюками та джинсами.
Читайте також: МІНІМАЛІЗМ МАКСИМАЛІЗМУ У НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ 91LAB