Ділимося найщирішими рекомендаціями.
Цікаві книжки і виставки. Нові фільми і б’юті-продукти. Презентації фешн-колекцій та мистецькі події. Увесь січень digital-команда Marie Claire надихала своїх улюблених читачів на нові відкриття, знахідки та враження. Нині ж ми вирішили розповісти про свої фаворити місяця. Тим, що зігрівало наші серця, тішило та допомагало ставати кращими — ділимося далі.
Катерина Фастовець, керівниця бренду Marie Claire в Україні,
керівниця проєкту з впровадження стратегії сталого розвитку Burda media Ukraine
Мій фаворит січня, це документальна стрічка «Фрагменти льоду» Марії Стоянової. Це був магічний досвід, ми потрапили з чоловіком під закриття кінотеатру і були самі в залі. Фільм, змонтований з домашніх записів на VHS камеру, показує не лише моменти дорослішання головної героїні, але й нашої країни.
Основні історичні події подаються через історію однієї окремої родини. Це дійсно цінний матеріал з історичними кадрами. Дуже цікаво і наштовхує на рефлексію над своїм минулим.
Юлія Броско, Генеральна продюсерка Marie Claire Business Ukraine
Період січень-лютий, особисто для мене, — давно ментальна яма року. Свят вже немає, сонця ще немає, а складність і біль світобудови є. З огляду на те, що ефективність вживання вітамінів та БАДів постійно ставиться під сумнів, в такі часи я розмірковую над власним дослідженням: «Вплив леопардового принту, атласу та плюшу на рівень ендорфінів взимку». Як пишуть класики, ця муфта повністю відповідає опису виробників!
Я дійсно відчуваю себе в м’яких обіймах яскравого і вічно трендового леопарду і пропоную вам звернути увагу на мою знахідку. По-перше, to be accessories — це бізнес, заснований жінками в Україні. По-друге, в муфті є кишенька, в якій чудово розміщується і телефон, і окуляри, і бальзам для губ. І головне — коли ви думаєте, чи варто виходити «в люди» з-під пледу, чи краще дочекатись березня, ця муфта переконує зробити вибір на користь «Звісно, йти!». Завдяки таким аксесуарам ви виходите на скляні зимові вулиці свого міста і вирушаєте на лекцію, виставку, захід, в офіс чи на прогулянку. Так, «на леопарді», легше протриматись до сонячних променів.
Євгенія Власенко, редакторка сайту Marie Claire Ukraine
Я дуже люблю запалювати ароматичні свічки вдома. Це прекрасний спосіб додати затишок та створити особливу теплу атмосферу. Вранці чи ввечері, під час роботи, чи під відпочинку — для мене це справжній ритуал, який дарує спокій, наташтовує на позитивний вайб та навіть діє як своєрідна медитація.
Моя нова свічка від Anoeses з ароматом Keep Doing That — це несамовита краса та задовлення. Вона розкривається спокусливими нотами яблука, і кориці, які поєднані з тютюном, ромом, сандалом та ваніллю.
Чуттєвий та неймовірно п’янкий аромат цієї свічки підкорив мене одразу і став окрасою моєї candle-колекції.
Яна Панюшкіна, редакторка сайту Marie Claire Ukraine
У своїй книжці Icons of Style Джош Сімс (Josh Sims) зібрав речі, які складають основу гардеробу, і розповів історію кожної: від звичайної футболки, класичного тренча та скандального у свій час бікіні до маленької чорної сукні, футболки-поло та окулярів-авіаторів. Як з’явилися ці предмети, чому саме вони стали базовими, як змінилося їхнє значення.
У вступному слові автор наводить у приклад Марті МакФлая, головного героя фільмів «Назад у майбутнє». У 1950-х він одягнув байкерську куртку, щоб його сприймали серйозно, бо в той час такі куртки носили бунтарі. А зараз ця річ вже не така показова.
Загалом, в Icons of Style Джош Сімс описує 100 предметів одягу та аксесуарів. Книжка сподобається всім, хто цікавиться модою і працює у цій сфері.
Софія Коваленко, SMM-менеджерка Marie Claire Ukraine
Моїм фаворитом у січні стала виставка «Наїв вільний», в Українському домі, яку ще можна побачити до 2 лютого. В експозиції представлено понад 300 унікальних творів українського наївного мистецтва з колекції Фонду Миколи Бабака — відомого культурного та громадського діяча, колекціонера, засновника благодійного фонду, діяльність якого спрямована на збереження та популяризацію української культури.
Три складові виставки — українська народна картина, народна ікона й сільська фотографія, які демонструють глибокий зв’язок із традиціями. Цікаво, що всі витвори наївного мистецтва створені невідомими майстрами.
Фото: колаж Marie Claire Ukraine