Закрити
UA
Краса

10 захворювань, від яких найчастіше страждають мілініали

Поділись:

Люди, які народилися в період з 1981 по 1996 рік, найчастіше страждають від депресії. 

posts-to-db-Фото 1

згідно з новим дослідженням Blue Cross Blue Shield Association (BCBSA), з віком здоров’я міленіалів стає все гіршим, хоч у них є більше фінансових можливостей для підтримання добробуту, ніж у попередніх поколінь. 

Оскільки молоде покоління стикається з проблемами медичного характеру в ранньому віці, дослідження здоров’я міленіалів відіграє важливу роль для вивчення можливостей змінити ситуацію в майбутньому. Дані показують, що погіршення самопочуття починається у віці 27 років, а впливають на це десять найпоширеніших хвороб. 

Читайте також: Як правильно вибрати психолога

 

Хвороби, від яких страждають міленіали:

  1. Депресія
  2. Розлади, пов’язані із вживанням психоактивних речовин
  3. алкоголізм
  4. гіпертонія
  5. гіперактивність
  6. Психічні розлади
  7. Хвороба Крона та виразковий коліт
  8. Підвищений рівень холестерину
  9. Надмірне куріння
  10. Діабет другого типу

posts-to-db-Фото 2

Дебора Серані, американський психолог та автор книг, зазначає, що результати дослідження та поширеність цих захворювань серед мільйонів її не дивують. На думку Дебори, є низка обставин, які на це вплинули. 

1. Технології

Через наявність технологій у дитинстві та юнацтві мілеаніли стали першим поколінням, яке росло без уміння підтримувати зоровий контакт, зчитувати вирази обличчя, оцінювати та описувати свої емоції та емоції оточуючих. 

Відсутність емоційного усвідомлення клінічно називається олекситимія. Цей психологічний стан ускладнює розуміння своїх думок та почуттів,

– пояснює Дебора Серані. 

Читайте такожРозмова з психологом: що таке «криза 30 років» і як її пережити

2. Батьки, що працюють

Оскільки у великій кількості сімей стали працювати обидва батьки, щоб задовольнити всі фінансові потреби, мільйонеям довелося пережити досвід, який попереднім поколінням був невідомий.

Відсутність сімейного дозвілля, спільно проведених вихідних та сімейних вечерь змусило мільйонів стати більш відокремленими та замкнутими. 

posts-to-db-Фото 3

3. Новини та засоби масової інформації

Постійний доступ до новин, з одного боку, допомагає завжди бути в курсі того, що відбувається, але з іншого — несе більше негативу, ніж користі.

Стихійні лиха, скандали, політичні перипетії — тепер ми цілодобово дізнаємось про них першими. “У зв’язку з цими подіями у світ мілініалів проникли почуття безпорадності, безнадійності та страху”, – коментує психолог Дебора Серані. 

Читайте також: Зірка народилася: 5 підлітків, на яких чекає велике майбутнє в Голлівуді

4. Плаваюча графік роботи

Міленіали, на відміну від старшого покоління, часто переробляють поза робочими годинами, працюють на вихідних і навіть у відпустці. Це негативно впливає на психологічний та фізичний стан.

Психіатр Джонатан Ейвері зазначає, що розлад психіки часто спровокований вживанням психоактивних речовин. Також він додає, що в наші дні мільйонів оточує безліч стресорів, які, у свою чергу, можуть викликати нові залежності. 

posts-to-db-Фото 4

Як міленіали можуть допомогти собі?

Найкраща допомога для мілініалів — звернення до фахівців, які допоможуть упоратися як із фізичними проблемами, так і з психологічними. Але, на жаль, більшість відвідують лікарів лише тоді, коли виявляють видимі проблеми зі здоров’ям. Це негативно впливає довгострокові позитивні перспективи. Також багато мільйонів не можуть дозволити собі психотерапію.

Лікар Вінсент Нельсон наполягає, що мільйонеям варто стежити за харчуванням, здоровим сном та наявністю у своєму житті фізичних навантажень. 

 Фото: unsplash.com