Закрити
UA
Краса

4 простих дії, які раз і назавжди позбавлять болю в животі

Поділись:

Страждаете від постійного болю в області живота? Є кілька дієвих способів, які допоможуть усунути цю неприємність раз і назавжди.
posts-to-db-Фото 1

Болі у животі найчастіше пов’язані з неправильним харчуванням або порушеним балансом мікрофлори всередині. Дискомфорт у животі може бути одноразовим і тривати недовго, а може виникати систематично та тривало. У будь-якому випадку, необхідно дотримуватися цих чотирьох простих правил, щоб надалі навіть не згадувати про різь і біль у животі.

Правило №1: Частіше їжте гірку їжу

Травні ферменти необхідні для розщеплення та засвоєння їжі, а гіркі та кислі продукти природним чином стимулюють шлунковий сік. Тому віддавайте перевагу стравам з гірким листовим салатом та руколою, капусти та шпинату зі свіжовичавленим лимонним соком. Або випийте склянку води із соком половини лимона або пів столової ложки сирого яблучного оцту приблизно за півгодини до їди, щоб шлунковий сік розпочав свою роботу.

Читайте також: ЯКІ ПРОДУКТИ ПРОВОКУЮТЬ ЗДОРОВ’Я ЖИВОТА

posts-to-db-Фото 2

Правило №2: Додайте гостроти страві

Імбир є ідеальним «протиотрутою» від розладу шлунка. Він може заспокоїти шлунково-кишковий тракт, а також допомагає полегшити травні спазми, нудоту та здуття. На жаль, імбирне пиво або шматочок імбирного пирога не впорається із завданням, потрібно використовувати свіжий корінь імбиру, щоб відчути якусь користь. Ви можете приготувати імбирний чай, очистивши шматочок імбиру розміром з великий палець, нарізати скибочками і занурити в гарячу воду з скибочкою лимона на 5 хвилин.

Насіння фенхелю – ще один фантастичний продукт для допомоги шлунку. Традиційно вони використовувалися тисячоліттями в китайських, індійських та західних лікувальних обрядах. Насіння фенхелю містить сполуки, які можуть допомогти розслабити гладку мускулатуру в травному тракті, прибираючи спазм та здуття живота. Їх можна заварювати як чай або вжити їх у чистому вигляді після їди.

Правило №3: Більше рухайтесь

Якщо ви млявий, ваші травні процеси також будуть у подібному стані. Регулярні фізичні навантаження допомагають покращити моторику кишечника, стимулюючи природне скорочення м’язів шлунково-кишкового тракту, тим самим допомагаючи більш ритмічно переміщати їжу через травну систему. Ми розуміємо, що диван може бути найпривабливішим варіантом після вечері, але некваплива вечірня прогулянка — це те, за що ваша система травлення скаже вам «Спасибі!»

Читайте також: ВОДА ТА ЇЖА: 7 ПРОДУКТІВ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ГІДРАТАЦІЇ ОРГАНІЗМУ

posts-to-db-Фото 3

Правило №4: Не забувайте про воду

Як і у всіх порадах та практиках, пов’язаних із красою та здоров’ям, вода – незамінний елемент. Вона необхідна для того, щоб їжа проходила через систему травлення. Якщо ви не отримуєте достатньої кількості води, організм змушений підвищувати рівень гідратації, витягуючи воду зі стільця, що ускладнює його проходження у результаті. Через це виникає запор!

Вода також необхідна для травних соків, які розщеплюють їжу і без них можуть виникнути різні проблеми з травленням: від метеоризму та здуття до нудоти. Намагайтеся пити щонайменше 2 літри фільтрованої води щодня. Чай, кава, сік і деякі рідкі продукти (помідори, селера, капуста) також допоможуть збільшити ваш водний баланс.

Дотримуючись цих чотирьох простих правил, ви більше не згадуватимете про проблеми з травним трактом.

Фото: unsplash.com