UA
RU

4 засоби, які покращують циркадний ритм шкіри

Редагувати переклад
Зовнішні подразники, синє світло та стресс – головні фактори, які впливають на передчасне старіння шкіри та зміни її добового ритму.

4 засоби, які покращують циркадний ритм шкіри-Фото 1

Циркадний або добовий ритм шкіри – це набір певних біологічних процесів, які відбуваються протягом доби та забезпечують гармонізацію всіх функцій всередині організму. Якщо відбувається порушення цього ритму, то відразу з‘являються негативні наслідки, такі як запалення, передчасне старіння та втрата життєвого тонусу. Циркадний ритм – це свого роду біологічний годинник, котрий ні в якому разі не можна змінювати!

Але існують негативні фактори, які кожен день впливають на наш добовий ритм, тим самим, відображаючись на шкірі обличчя. Це, перш за все, забруднення навколишнього середовища, ультрафіолетове випромінювання, кондиціонування повітря у приміщеннях, цифрове синє світло, а також психологічні фактори: стрес, недолік сну, пришвидшений темп життя або синдром зміни часового поясу. Всі ці зміни відображаються на нашому обличчі у вигляді сухості та гіперчутливості, сірості, тьмяності та постійної втоми, а також у вигляді передчасного старіння. Щоб цього уникнути редакція Marie Claire разом з косметичним брендом Dr. Irena Eris обрали 4 засоби, які допоможуть підтримати циркадний ритм шкіри у нормі. 

Бренд Dr. Irena Eris представив нову лінійку CIRCALOGY, яка створена для регулювання добового ритму шкіри, покращенню її стану та запобіганню передчасному старінню. Для створення новинки компанія використала інноваційний комплекс Bio-Chronocell, який здатний змінити біофізичні ритми шкіри, захистити ендогенні процеси, а також допомагає виводити токсини та активізує природні механізми відновлення. Тому в лінійку CIRCALOGY ввійшло 4 засоби, які здатні повернути вашій шкірі свіжий та здоровий вигляд.

Ранковий крем для краси шкіри і захисту від стресу SPF 30 Beautifying & Stress-Protecting Morning Cream SPF 30

4 засоби, які покращують циркадний ритм шкіри-Фото 2

Починати свій день варто з правильного догляду, тому ранковий крем Beautifying & Stress-Protecting Morning Cream – те, що потрібно для відновлення свого циркадного ритму, особливо якщо у вас була безсонна ніч. Крем активно зволожує шкіру завдяки активації водних каналів, нейтралізує вплив синього світла та нормалізує роботу клітин епідермісу. Екстракт рослини юдзу та цитрусові флавоноїди, що входять до складу засобу, дбайливо освітлюють шкіру, а олія ши надає їй природної шовковистості.

Ультравідновлюючий нічний крем, що знімає сліди стресу Ultra-Recovering & Stress-Delaying Sleeping Cream

4 засоби, які покращують циркадний ритм шкіри-Фото 3

Вночі наша шкіри також потребує додаткового захисту, адже в цей період відбувається тотальне перезавантаження всіх регенеративних процесів всередині епідермісу. Тому варто звернути увагу на ультравідновлюючий нічний крем Ultra-Recovering & Stress-Delaying Sleeping Cream, який допоможе запустити процеси оновлення, якщо циркадний ритм був порушений, а також активізує повну детоксикацію, яка виводить зі шкіри негативні радикали. Плюс, крем знижує процес почервоніння, а вітамін B3 візуально покращує тон шкіри. 

Нічна живильна і зміцнююча маска Nourishing & Skin Empowering Overnight Mask

4 засоби, які покращують циркадний ритм шкіри-Фото 4

Цілющі властивості цієї маски очевидні, адже вона здатна не тільки заспокоїти шкіру після впливу шкідливих факторів протягом дня, а й надати їй красивого відпочившого вигляду. Унікальний комплекс Bio-Chronocell заново синхронізує циркадний ритм шкіри, який порушується через стрес, втому і вплив синього світла. У поєднанні з концентрованими омега-кислотами він відновлює гідроліпідний баланс, регулює секрецію себума і забезпечує шкіру життєво важливими вітамінами. А екстракт оливкового дерева виводить токсини та робить її більш сяючою.

Омолоджуючий крем для шкіри навколо очей Youth Highlighting Eye Cream

4 засоби, які покращують циркадний ритм шкіри-Фото 5

Дієвий засіб для тих, хто страждає від постійних темних кіл та набряків під очима. Комплекс Bio-Chronocell регулює процеси захисту та регенерації, що порушені в результаті збою природного циркадного ритму шкіри, тому крем миттєво освітлює шкіру та перешкоджає появі зморшок. А екстракт горобини здатний швидко прибрати темні кола та набряки і зробити вас відпочившою та свіжою.

Ці косметичні засоби від бренду Dr. Irena Eris допоможуть швидко відновити ваш циркадний баланс та завжди залишатися, свіжою, молодою та сповненою життєвої енергії.

Статьи по теме