Парфумерний блогер та дизайнер Ольга Олешова, яка веде тематичні канали YouTube та блог у Instagram, розповідає Marie Claire про улюблені люксові парфуми.
Люксові бренди щороку випускають безліч парфумерних новинок, а улюблені хіти марок щосезону випускають у різних версіях, більш квіткових, мускусніших, рожевих, зелених, акватичних і так далі. У кожному парфумерному напрямку, чи то люкс, чи селективна парфумерія, чи мас-маркет можна знайти свої перлини.
Сьогодні я розповім про своїх найулюбленіших представників люксового напряму, які я не проміняю ні на що.
Читайте також: З якими парфумами асоціюються Токіо, Рейк’явік, Бомбей та Брюгге
Цей аромат з’явився в нашому домі дев’яностих. Пам’ятаю, мама поставила на свій туалетний столик скриньку, обтягнуту помаранчевою тканиною, з висить золотим кулоном у вигляді флакона Dune на верхній кришці. Всередині, на чорному оксамиту, лежали флакон туалетної води Dune, гель для душу та крем для тіла. Цю скриньку та її вміст я пам’ятаю досі.
Багато років минуло і в мене змінилося вже чотири флакони цього аромату. Гарний східний, аромат із спеціями. Яскравий, що обпалює на старті, сонячний, гарячий, трохи солонуватий. В уяві вимальовується пустельний пейзаж, степове повітря, сухі трави. Один з найкращих ароматів будинку Christian Dior.
Аромат загадки. Парфумер Жан Гішар присвятив своє творіння актрисі німого кіно Луїзі Брукс. Хто ж ця загадкова та блискуча Лулу? Іноді вона грайлива юна дівчина, іноді важка дива, іноді світська левиця, підкорювальниця сердець.
У цьому ароматі змішалися численні грані, східний пряний, з оберемками квітів, з ладаном, з лікерною сливою. Яскравий іланг на старті, гарно запудрюється та потопає в димному ладані. Від цього аромату, як і від прекрасної жінки, неможливо відірвати погляд, він бездоганний та дуже гарний. У мене є обидві версії, вінтажна початку 90-х і сучасна, можу сказати, що сучасна нітрохи не поступається своєю унікальністю, шкода тільки, що змінився дизайн флакона.
Читайте також: 7 головних правил вічної краси
Класика від бренду Agent Provocateur. Флакон нагадує гранату чи яйце, все залежить від вашої фантазії. Дуже яскравий, нетривіальний, багатоликий аромат, мій улюблений у марки.
Колюча, димна троянда, пекучий сухий перець, ветивер, деревні ноти та мускус. Аромат пряний, з гіркотою, хльосткий, з характером, має чудовий об’ємний шлейф. Агент не поступається красою селективним представникам свого напряму, хоча ціна набагато менша.
Якщо ви любите білоквіткові аромати, спробуйте цей. У ньому найулюбленіші квіти, жасмин, тубероза, лілія, півонія, ірис. Аромат густий, насичений, обволікаючий, вершковий. Окремо хочеться відзначити чудову стійкість та чудовий медово-квітковий шлейф. Особливо гарний цей аромат у спеку, квіти просто заповнюють все навколо, зачаровують, дурманять, кружляють голову.
Читайте також: Бьюті-ляпи: заборонені слова у сфері краси
Шедевр будинку Герлен, легендарний фруктовий шипр Mitsouko. Аромату вже сто років, а він, як і раніше, закохує в себе і змушує серця тремтіти від своєї краси.
Ніжна, вишукана трепетна і сумна японка Міцуко, героїня роману «Битва» Клода Фаррера, стала натхненням для цього аромату. Вона сумує за коханням, її серце розбите. Аромат сповнений смутку, але незважаючи на це, до нього хочеться повертатися знову і знову. Гіркий аромат середземномор’я, ветивер, дубовий мох, іланг і шорсткість, запилення бархатистої шкірки персика. Люблю носити Міцуко в дощ, завжди без парасольки, так вийшло, що в мене його ніколи немає під рукою, а ось Міцуко є.