Опокров – час, коли вибирати жирні живильні креми ще рано, а легкі літні флюїди вже не справляються із зволоженням шкіри. Саме в цей період найкраще зайнятися підготовкою шкіри до зими та перших морозів. Ми розповімо, які кошти стануть вашими основними помічниками зараз.
Що відрізняє непоганий засіб для чищення від по-справжньому хорошого? Перше просто прибирає забруднення, а друге ще й зберігає ліпідну мантію, що захищає шкіру від пересихання та раптових змін температури. Саме тому в осінній період, коли ваша шкіра стає більш сухою, варто шукати у складі очищуючого молочка або лосьйону полісахариди, які мають вологоутримуючу властивість. До речі, всім відома гіалуронова кислота – це також полісахарид.
Молочко-демакіяж Lait Demaquillant Rejuvenate (Piel Cosmetics) на основі низькомолекулярної гіалуронової кислоти та наносрібла не тільки акуратно видаляє макіяж, але й добре зволожує шкіру обличчя, залишаючи її молодою та сяючою.
Незважаючи на те, що ліпідна мантія виконує важливу захисну функцію для шкіри, вона сильно обмежує можливості косметичних засобів. Через неї в глибокі шари епідермісу не доходять важливі речовини, які здатні відновити обмінні процеси в клітинах та забезпечити цілющою вологою. Саме тому перед нанесенням улюбленого крему косметологи радять нам користуватися спеціальними сироватками, в яких вміст активних компонентів набагато вищий, ніж у звичайному кремі. У холодну пору року важливо пам’ятати, що зволожуючі серуми, як і будь-які інші засоби з властивостями, що гідратують, потрібно наносити за 40-45 хвилин до виходу на вулицю. Якщо знехтувати цим правилом, волога буквально випарується за лічені хвилини, і шкіра стане сухою та роздратованою.
Інноваційна сироватка Enhanser, Piel, виконує функцію провідника-підсилювача для активних компонентів, що містяться в інших бьюті-засобах. Використовувати її можна як основу під улюблені продукти догляду, а підходить вона для комбінованої та схильної до жирності шкіри обличчя.
З настанням холодів почніть більше зволожувати і живити шкіру обличчя, але не перестарайтеся. Тяжку артилерію у вигляді cold-кремів залиште на зиму: в морозний день вони вам знадобляться. Зараз використовуйте сироватку, а потім наносите живильний крем на основі масел, які не тільки зволожать шкіру, але й укріплять її бар’єр. І, незважаючи на те, що за вікном похмуро, не забувайте про засоби із SPF-фактором.
Нам подобається денний крем Nutrition, Piel. Засіб має досить щільну текстуру, при цьому добре вбирається і не створює дискомфорту. Крім комплексу поживних масел, крем містить антиоксиданти, які виконують відразу дві функції: захист клітин шкіри від старіння та заспокійливу дію.
Помилково вважати, що поживна маска корисна лише сухій шкірі. Мета таких масок – не лише наситити шкіру корисними речовинами, а й відновити її захисні функції. Тому, якщо ви живете у місті, візьміть за правило робити поживну маску раз на 1-2 тижні. Цього буде достатньо для того, щоб запобігти появі типових «осінніх» проблем зі шкірою: сухості, стягнутості, лущення, жирного блиску та висипань.
поживна маска Specialiste, Piel, з маслом дерева ши, кофеїном та алое підійде навіть для сухої та ослабленої шкіри та прибере неприємні відчуття, які відчуває шкіра в холодну пору року.
Існує помилка: якщо з настанням холодів шкіра рук стає сухою, то її слід пом’якшувати жирними кремами. Але в цьому випадку на поверхні шкіри накопичується дуже багато рогових клітин епідермісу, від чого і починається лущення. Його можна позбутися за допомогою скрабу і тільки потім змащувати руки зволожуючим кремом.
Зволожуючий крем для сухої шкіри рук Ultra, Piel Cosmetics, − справжній must-have для холодної пори року. У його складі присутні олії авокадо та календули, що в комплексі з гіалуроновою кислотою дає максимальне зволоження та харчування. А антиоксиданти, що містяться в ньому, знімають роздратування і захищають від фотостаріння. Цікаво, що крем призначений для сухого типу шкіри рук, тому максимальне зволоження вам точно забезпечене.