UA
RU

5 цікавих б’юті-блогерів, на яких варто підписатися

Ці хлопці та дівчата змінюють б'юті-індустрію вже сьогодні!

[mc_gallery id=163241]

A Bear Named Troy

Instagram: @abearnamedtroy

Кількість фоловерів: 55,7 тисяч

У Троя є не тільки гарне почуття гумору, але й цікаве бачення краси. Він не боїться експериментувати з неоново-жовтими тінями, додавати в образи глітер і зніматися оголеним. Проте найбільше в ньому нам подобається потяг до екстравагантного манікюру. Ви будете повертатися до Instagram «ведмедика» Троя знову і знову, аби лише помилуватися його нігтями (вони в нього розкішні!). 

[mc_gallery id=163247]

Cait Marks

Instagram: @caitmarks

Кількість фоловерів: 141 тисяча

Якщо ви колись робили кольорові стрілки або фарбували губи насиченою НЕ рожевою і НЕ червоною помадою, і вам здається, що ви буди дуже зухвалою у своїх експериментах із макіяжем, тоді вам точно варто підписатися на Кейт, бо колір — це її друге «я». Візажист спробувала на собі всі кольори веселки — тільки подивіться на її волосся та мейк!

Читайте також: 5 ПРОДУКТОВ ДЛЯ ТЕХ, КТО ОДЕРЖИМ БРОВЯМИ

[mc_gallery id=163257]

COHL

Instagram: @cohlsworld

Кількість фоловерів: 363 тисячі

Цей хлопець пройшов шлях від чирлідера до візажиста та б’юті-блогера. Завдяки тому, що він один раз зважився змінити своє життя, зараз у нас є можливість надихатися його творчістю та фантазійними мейками. Візажист любить драматичний макіяж та яскраві кольори, тому підгледіти в його Instagram щось на кожен день важко, а ось на вечірку або Хелловін — будь ласка!

[mc_gallery id=163264]

Sadaf

Instagram: @sadaf_beauty

Кількість фоловерів: 2 мільйони

Хоча Садаф важко назвати новачком у б’юті-індустрії (про це говорить кількість її фоловерів), проте вона більше відома на Середньому Сході, ніж на Заході та у нас. Ми вирішили виправити цю несправедливість і познайомити вас з її роботами. До речі, Садаф — єдиний блогер у цьому списку, чиї образи легко повторити у реальному житті. 

Читайте також: ПРАВДА ИЛИ МИФ: 5 САМЫХ ПОПУЛЯРНЫХ БЬЮТИ-СТРАХОВ

[mc_gallery id=163270]

Alfred Lewis III

Instagram: @alfredlewislll

Кількість фоловерів: 22,8 тисяч

Альфред Льюїс — різнобічна б’юті-особистість. Він любить соковиті відтінки тіней, блиски для губ, драматичні штучні вії, але понад усе на світі він любить перуки. Важко сказати, скільки перук налічує його колекція, але ви знайдете тут усе, починаючи від блакитного каре і закінчуючи лавандовим довгим волоссям. Якщо ви хочете трохи порелаксувати, то перегляньте відео, як Альфред приміряє перуки. Це дійсно заспокоює!

Статьи по теме