Декоративна косметика та догляд стають незамінними компонентами гарної та комфортної подорожі.
Кожна з нас вважає за краще подорожувати зі своїми улюбленими засобами, але ризик набрати дуже багато непотрібних речей — великий. Ми розповімо, як правильно зібрати дорожню косметичку.
Сьогодні багато марок випускають дорожні формати засобів, але незважаючи на нескінченний вибір мініатюр, визначитися з вибором, як і раніше, не так легко. Ось кілька простих правил, які допоможуть зробити дорожню косметичку компактною та недаремною:
Подумайте та чітко розподіліть, якою косметикою ви користуєтеся щодня. Серед обов’язкових засобів зазвичай – засіб для вмивання, санскрин, базовий зволожуючий засіб. У недовгих поїздках можна відмовлятися від деяких продуктів. Наприклад, якщо кошти з активними компонентами ви використовуєте кілька разів на тиждень, їх простіше залишити вдома. Це ж правило стосується і макіяжу: яскраві тіні та помади в подорожі, швидше за все, не стануть у нагоді, а те, що завжди потрібно вам і вдома, має сенс захопити з собою. У таких випадках варто брати з собою базові відтінки тіней та помад, які вдало обіграють ваш макіяж і точно не будуть зайвими у відпустці.
Читайте також: НЕПРАВДИВІ ФАКТИ: 10 МІФІВ ПРО ДЕКОРАТИВНУ КОСМЕТИКУ
Мініатюри чарівно виглядають, але насправді часто виявляються не найпотрібнішою покупкою. У міні-форматах варто придбати хіба що кошти, якими можна користуватися не лише у поїздках, наприклад, той самий санскрін чи туш. А для необхідних товарів у рідких текстурах варто придбати зручні маленькі банки. У них легко переливати шампуні, кондиціонери та засоби для вмивання. В середньому вам знадобиться не більше чотирьох-п’яти флаконів. До того ж подібні банки можна використовувати багато разів.
Особливо хороші в поїздках універсальні продукти для макіяжу, які можна використовувати по-різному, щоб не нудьгувати: тинти для губ і щік, мультифункціональні олівці, помади, які можна наносити на віки. Пігменти та засоби, призначені для професійного використання, у дорозі навряд чи полегшать життя. Репутація мобільних засобів для макіяжу завжди виправдовує очікування: помаду можна наносити на рухливу повіку, використовувати як рум’яна, тинтом можна додати блиску в куточки очей і нанести як хайлайтер.
Читайте також: ТОП-10 ЗАСОБІВ ДЛЯ МАКІЯЖУ В СТІКАХ
Зберігати тверді косметичні засоби набагато простіше, ніж рідкі. Їх зручніше транспортувати і в багажі, і в ручній поклажі вони точно не заллють валізу або рюкзак. Санскрини, тональні засоби та хайлайтери в стиках можна знайти у марок майже в будь-яких цінових категоріях. Також багато хто переходить на використання олівців та стиків для губ. Вони займають набагато менше місця у валізі.
Більшість сучасних продуктів легко наносяться пальцями, так що цілком реально взагалі обійтися без кистей, але якщо вони важлива частина вашого ритуалу, то варто зробити вибір на користь спонжів і складних кистей. Також можна подумати про те, щоб взяти одну кисть – найнеобхіднішу. Поекспериментувати з макіяжем будинку і з’ясувати, який засіб точно не обійдеться без помічника у вигляді пензлика.
Не варто брати із собою у відпустку весь косметичний арсенал на всі випадки життя. Вибирайте прості, але точно дієві засоби. Мазь з цинком або саліцилова мазь вам знадобиться з більшою ймовірністю, ніж примхлива сироватка, а у сухих рум’ян більше шансів вижити, ніж у кремових. Не варто старатися з доглядом і брати з собою кілька масок, емульсії та сироватки. Куди краще і корисніше буде взяти аптечні засоби, щоб не кидати шкіру в ще більший стрес.
Дорожню косметичку завжди потрібно збирати ретельно та уважно, щоб ні про що не турбуватися під час відпустки. Ще краще дозволити своїй шкірі відпочити від повсякденної рутини і влаштувати відпустку не тільки собі, а й їй.