UA
RU

Chanel, LVMH, Balmain пожертвують Україні понад 7 млн євро

Редагувати переклад
Офіційні заяви про надання коштів Україні на підтримку постраждалих від агресивного вторгнення Росії було опубліковано й в акаунтах Chanel, LVMH, Balmain. 

Chanel

Бренд Chanel пожертвував 2 млн євро  організаціям ООН, які надають допомогу біженцям з України, а також висловив бажання співпрацювати з місцевими організаціями, які будуть надавати підтримку постраждалим жінкам і дітям.

«Chanel виступає за мир і на підтримку всіх людей, яких торкнулася війна на Україні. В цей критичний час ми вирішили негайно пожертвувати 2 мільйони євро організаціям, які відповідають за догляд постраждалих сімей та дітей.» — йдеться в офіційній заяві.

lvmc

На знак солідарності з Україною модний конгломерат LVMH, який належить одномо з найбагатших людей світу — Бернару Арно, оголосив, що виділяє Міжнародному комітету Червоного Хреста 5 млн євро для допомоги постраждалим від воєнного вторгнення в Україну.

«Група LVMH уважно слідкує за трагічною ситуацією в Україні та підтримує всіх, хто серйозно постраждав від цієї війни. LVMH також вирішила зробити перше екстренне пожертвування в розмірі п’яти мільйонів євро на підтримку Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) для допомоги прямим та опосередкованим жертвам цього конфлікту.»— йдеться в офіційній заяві.

olivier rousteing

Креативний директор Balmain Олівьє Рустен, який висловлює своє захоплення достоїнством та жагою свободи українцив, також сказав, що перерахує кошти до фонду UNHCR.

Раніше Burberry, Gucci, Balenciaga, Marni, Loewe, JW Anderson та OTB Group, яка володіє Diesel, пообіцяли підтримати Україну через свої власні збори коштів та зробили  пожертву до організації Червоний Хрест.

#ВсеБудеУкраїна!

Фото: офіційні Інстаграм сторінки @chanelofficial, @lvmh, @olivier_rousteing

Читайте також: MARIE CLAIRE UKRAINE ВИМАГАЄ ЕМБАРГО

Статьи по теме