Апаратні процедури взимку: чи варто робити і чого очікувати

Редагувати переклад

Узимку наше тіло та обличчя потребують абсолютної турботи та особливого догляду через вплив морозу, вітру та переходу від теплих температур до холодних. Редакція Marie Claire Україна замислилась над тим, чи безпечно робити апаратні процедури взимку та якого ефекту від них очікувати. Ми дізнались думку співзасновниці та експертки першого українського конгресу естетичної медицини у Польщі Аліни Гергель та ділимось з вами.

Апаратні процедури взимку: чи варто робити і чого очікувати-Фото 1

Аліна Гергель, співзасновниця та експертка першого українського конгресу естетичної медицини у Польщі та співвласниця Herhel Clinic

Отже, на які апаратні процедури варто звернути увагу в холодну пору року, аби підтримати красу та здоровий вигляд шкіри.

Hydrafacial

Підійде тим, хто бажає мати більш еластичну та сяючу шкіру. Це комплексна процедура, що спрямована на очищення, видалення ороговілого шару клітин, а також рясне зволоження. Цей метод базується на використанні апарату та включає два основні етапи: гідроексфоліацію та гідроперфузію. Перший етап фокусується на видаленні забруднень та покращує структуру шкіри, роблячи її гладкою та зменшуючи пори. Другий  — на насиченні шкіри корисними речовинами, антиоксидантами та необхідною вологою.

Dermadrop

Ваш варіант, якщо хочете мати більш підтягнутий овал обличчя та гладку текстуру шкіри. Єдина доведена технологія, що дозволяє вводити гіалуронову кислоту, вітаміни та активні речовини в глибокі шари шкіри без ін’єкцій. Dermadrop не має протипоказань та є абсолютно безпечною процедурою, а шляхом високого тиску та надзвукової швидкості введення мікрочастинок, діючі компоненти проникають всередину шкіри та запускають процес регенерації.

Апаратні процедури взимку: чи варто робити і чого очікувати-Фото 2

SMAS-ліфтинг

Якщо ж бажаєте прибрати носогубні складки та відновити чіткий контур обличчя, SMAS-ліфтинг стане вашою чарівною паличкою. Цей інноваційний метод безопераційної підтяжки має імпульс, що проникає на 1,5-1,7 міліметра, досягаючи найглибших структур та забезпечуючи стійкий і видимий ефект омолодження. SMAS-ліфтинг є профілактикою вікових змін, уповільнюючи ознаки старіння та поліпшуючи якість та рельєф шкіри.

Читайте також: Чому я обираю натуральну косметику для волосся: переваги на користь здоров’я та краси

Кріоліполіз

Зверніть увагу на кріоліполіз, якщо хочете зробити тіло стрункішим та мати витонченіші обриси. Це неінвазивна процедура, що видаляє жирові тканини внаслідок охолодження окремих ділянок тіла. Завдяки цьому запускається процес ураження жирових клітин, що триває до двох місяців, після чого вони виводяться з організму природним способом. 

CO2 лазер

За допомогою цього методу, який особливо ефективний взимку, ви зможете значно зменшити розширені пори, рубці постакне, вже утворені глибокі зморшки й запустити процеси регенерації, що призведе до вираженого ефекту підтяжки та рівної текстури шкіри. 

Всі ми бажаємо зберігати молодість і доглянутий зовнішній вигляд. Шліфування обличчя за допомогою CO2 лазера — це один зі способів інтелігентної б’ютифікації. Після закінчення реабілітаційного періоду, який становить 1-2 тижні, ніхто не зможе зрозуміти, в чому секрет вашого свіжого і сяючого вигляду. У цьому й полягає магія сучасної медичної косметології. Пам’ятайте, що це серйозна процедура і вона ефективна тільки в руках досвідченого лікаря, який застосовує оригінальний лазер.

Photo by Stepan Kulyk on Unsplash

Статьи по теме