UA
RU

Аромат без обмежень — новий парфум Філіп Пляйн (Philipp Plein)

Редагувати переклад
Якби у світі існувала чорна безлімітна кредитка, то її власники неодмінно були б у захваті від нового чоловічого парфуму від Філіп Пляйн (Philipp Plein) під назвою НОУ ЛІМІТС (NO LIMIT$). 

Аромат без обмежень — новий парфум Філіп Пляйн (Philipp Plein)-Фото 1

Маестро вже увірвався у світ парфумерії із провокаційним ароматом ЗЕ СКАЛ (THE $KULL), але новий парфум докорінно змінює підхід до «високовольтного» способу життя. А ви хіба не бажаєте отримати картку, на якій один трильйон доларів?

Відомого німецького провокатора можна звинувачувати у будь-чому, але тільки не в тривіальності, адже навіть знайшов кількісний вимір своєму новому аромату для чоловіків НОУ ЛІМІТС (NO LIMIT$). На думку Філіпа Пляйна, це найліпший спосіб довести світові, що ви досягли всього. «То є ключ, що дозволяє отримати більше, ніж ви могли б отримати у найсміливіших фантазіях, – скромно характеризує модельєр новий парфум НОУ ЛІМІТС (NO LIMIT$), – це веселощі, азарт, гроші й секс». Ну хто ж відмовиться від такої спокуси?

Аромат без обмежень — новий парфум Філіп Пляйн (Philipp Plein)-Фото 2

Король епатажу починає вражати нас, щойно ми поглянемо на флакон. Вперше в історії парфумерії аромат «зараховано» на кредитну картку у вигляді чорного лакованого скляного флакону з гравіруванням Філіп Пляйн (PHILIPP PLEIN) і легендарним символом бренду – черепом. Дизайнер має доволі «оптимістичний» погляд на цей знак: «Він мені нагадує, що життя прекрасне; всі ми колись перетворимось на черепи, тому варто жити на всі сто, поки можеш». Номер картки – рік народження Філіпа, а чіп перетворився на кнопку-розпилювач.

Читай также: Сила в рівності — в чому твоя суперсила

Аромат без обмежень — новий парфум Філіп Пляйн (Philipp Plein)-Фото 3

Якщо флакон викликає ажіотаж, то сам аромат буквально збиває з ніг. Виникає враження, що Пляйн вирішив написати маніфест зухвалої й сучасної розкоші, причому створювати його допомагав легендарний парфумер Альберто Морійяс. Не впевнені, чи звик сам маестро ароматів до такого темпу життя, але він так описує співпрацю з Філіпом: «Я прагнув утілити в цьому ароматі нестримну енергію Філіпа, його неймовірне й захопливе життя, його світ, що виходить за будь-які обмеження».

Аромат без обмежень — новий парфум Філіп Пляйн (Philipp Plein)-Фото 4

Якщо без лірики, то в ароматі головують пряні, деревно-шкіряні акорди, до яких додаються нотки чорного перцю й кардамону. Постріл металічної свіжості бергамоту й імбиру може вбити наповал, але натомість дарує неймовірний заряд енергії. Внаслідок отримуємо п’янкий і спокусливий запах свіжих чорнил новеньких доларових банкнот. Здоровий еротизм втілюється завдяки темному шоколаду й бурбонській ванілі. Бажання неодмінно мати таку кредитку в гаманці підсилюється гучними акордами «лазерного дерева», пачулі й кедру.

Аромат без обмежень — новий парфум Філіп Пляйн (Philipp Plein)-Фото 5

Цікаво, чи всі чоловіки здатні пройти фейс-контроль, що його запровадив пан Пляйн, для того щоб тримати трильйон доларів на картку? На думку модельєра, парфум НОУ ЛІМІТС (NO LIMIT$) ідеально личитиме яскравим представникам покоління Z, що не бояться викладатись на всі сто. «Життя без обмежень», – підводить підсумок маестро. Тож ласкаво просимо до світу, де панують гроші…

Філіп Пляйн. Ноу лімітс. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел. (044) 33-77-000, www.hexagone.ua

Статьи по теме