UA
RU

Good Girl Suprême від Carolina Herrera – аромат для найкращої подруги

Редагувати переклад

Часто досить важко підібрати новорічний подарунок для найкращої подруги, особливо якщо це людина, якій, за довгі роки, ви встигли подарувати практично все. Оберіть парфуми, і ваша подруга увійде в Новий рік у шлейфі солодкої спокуси. Якщо вона вирізняється сильним темпераментом, то аромат Good Girl Suprême від Carolina Herrera – прекрасний варіант.

Good Girl Suprême від Carolina Herrera – аромат для найкращої подруги-Фото 1

Парфум Good Girl Suprême присвячений бунтарській натурі жінок і відображає їхній мінливий характер. Good Girl Suprême створений всупереч усім парфумерним правилам. Композиція аромату удосконалює легендарний контраст, який притаманний лінії Good Girl і знову переосмислює дві культові квітки для Кароліни Еррера: туберозу та жасмин. Ці інгредієнти доповнені кремовою текстурою бобів тонка і переплітаються з ветівером, що традиційно використовується в чоловічих ароматах. Ветівер додає сучасності композиції. «Іноді порушення правил – це необхідність. Наша зухвала сторона дуже сильна і приваблива. Я вже довгий час хотіла створити аромат, який би знову возз’єднав нас з нашою бунтарською натурою. Адже це так добре бути поганою», – говорить А. Еррера, директор бьюті-напрямку компанії.

Good Girl Suprême від Carolina Herrera – аромат для найкращої подруги-Фото 2

Аромат Good Girl Suprême представлений у культовому флаконі у вигляді туфельки. За словами дизайнера Кароліни Еррера, туфлі – це втілення сили: «Вони можуть бути талісманом. Я згодна з висловленням Бетт Мідлер. Дайте дівчині правильні туфлі – і вона зможе підкорити весь світ». Основа флакону виконана в чорному кольорі з сріблястими блискітками, а шпилька – в золотистому. Ця гама відтінків не випадкова. Вона відображає цінності Carolina Herrera. Чорний, наприклад, означає бездоганність жінок, яким Еррера присвятила свій перший показ у 1981 році. Блискітки, що по-різному мерехтять в залежності від того, як падає світло, відображають унікальність і непередбачуваність особистості, а золотий колір часто домінує в палітрі модного Дому.

Good Girl Suprême від Carolina Herrera – аромат для найкращої подруги-Фото 3

Carolina Herrera – міжнародний бренд одягу та парфумерії, який у 1981 році заснувала дизайнер Кароліна Еррера. Парфумерна лінія бренду була запущена у 1988 році. Після того, як дочка дизайнера Кароліна Еррера де Баєз у 1997-му приєдналася до команди Carolina Herrera в якості креативного директора парфумерного напрямку, колекції розширилися, включивши в себе понад 20 ароматів, що продаються в більш ніж 100 країнах світу.

Кароліна Еррера. Нью Йорк. Гуд Гьол Супрім. На правах реклами. Парфумерно- косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел. (044) 33-77-000, www.hexagone.ua

Читайте також: Backstage «Сила в Рівності»: інтерв’ю з власницею Cinecitta MakeUp Ларисою Гарсіа

Статьи по теме