UA
RU

Balmain запускають Balmain Beauty

Редагувати переклад

Balmain запускають Balmain Beauty. Красива історія французького Модного дому розпочнеться цього року: вже у вересні має вийти новий аромат.  

Balmain запускають Balmain Beauty-Фото 1

Французький Модний дім Balmain запускає Balmain Beauty. Про це повідомив креативний директор Олів’є Рустен у соцмережах:

Balmain запускають Balmain Beauty-Фото 2

«Коли я розпочав працювати у Balmain, то відразу став мріяти про підрозділ Balmain Beauty. Першою причиною було неймовірне минуле та історія прекрасних і, насправді, сучасних ароматів, створених у ті часи П’єром Бальменом. Друга причина — це моя любов до краси в повсякденному житті (а ви мене знаєте). Вже два роки ми разом з неймовірною командою Balmain Beauty працюємо заради досягнення мрій. Не лише наших мрій, а й мрії П’єра Бальмена — втілити в життя його бьюті-спадщину. Найцікавіше у світі краси — не реагувати на модні тенденції, а робити будь-який продукт позачасовим. Цього найважче досягти. На це потрібні роки роботи. Але сьогодні я дуже пишаюся тим, що нарешті ділюся першим проєктом під назвою Confidentiel. Це початок нової ери для Дому. І я пишаюся тим, що став свідком і частиною цієї нової книги, яку ми всі збираємося написати разом. Я люблю вас усіх і не можу дочекатися, поки ви це відкриєте».

Balmain запускають Balmain Beauty-Фото 3

Першим продуктом стане новий аромат. Як зазначив Олів’є Рустен, «цей аромат — не лише про запах, а про відчуття, емоції, про вас». Balmain Beauty вже показали флакон, проте композицію тримають у секреті. Новинка має вийти у вересні 2024 року. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Balmain Beauty

Читайте також: PAT MCGRATH LABS І MARC JACOBS ВИПУСТИЛИ ПОМАДУ

Статьи по теме