Бренд Rene Furterer запустив нову лінію COLOR GLOW

Редагувати переклад

Професійні засоби для догляду за фарбованим, освітленим волоссям вже сміливо можна мати у домашньому арсеналі засобів!

Бренд Rene Furterer розпочав новий рік з запуску нової лінії COLOR GLOW, що направлена саме на таку мету професійний догляд вдома у кожного! 100% натуральні, дбайливі, веган формули входять у склад трьох продуктів лінії, а саме шампунь, маску та незмивний крем для волосся. Виробник обіцяє до 10 тижнів захисту кольору з професійним сяйвом й отримання релаксуючого задоволення від захопливого й природного аромату. Ретельно підібрана  формула проти вицвітання, збагачена експертними активними інгредієнтами природного походження, поєднує в собі переваги органічних амінокислот Okara, подібних кератину, органічного екстракту гамамелісу, потужного рослинного фіксатора кольору, і антиоксидантної органічної ефірної олії лимона. Він фіксує пігмент у центрі волокна та закриває лусочки для оптимального блиску та кращого збереження кольору.

Бренд Rene Furterer запустив нову лінію COLOR GLOW-Фото 1

Переваги лінії COLOR GLOW

  • ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИЦВІТАННЮ КОЛЬОРУ ДО 10 ТИЖНІВ: завдяки органічному екстракту гамамелісу, багатому на таніни, природному фіксатору кольору.
  • ТРИВАЛИЙ БЛИСК 48 ГОДИН,  волосся у 2 рази більш зволожене
  • ЗАХИСНА ДІЯ: завдяки органічній ефірній олії лимона, яка розгладжує лусочки волокна та захищає волосся, ослаблене техніками фарбування.

Відтепер блискуче волосся, інтенсивність пігменту фарбування можна отримати вдома й насолоджуватись результатом улюбленого кольору довше. В Україні інновацію від бренду Rene Furterer можна придбати як на офіційному сайті renefurterer.com.ua, так й у мережах аптек і салонах косметики.

 
Статьи по теме