Бути чи не бути: чому варто обрати лазерну епіляцію

Одним із трьох китів, на яких тримається косметологія є лазерна епіляція. Вона — це it-girl кожного серіалу: спочатку містична, потім цікава і згодом єдина. Протягом останніх десятиліть вона була “тією самою”, коли з’являлось бажання позбутись волосся на тілі.

Проте чи користується лазерна епіляція бувшою популярністю і зараз, коли на горизонті є розмаїття альтернатив? Ми запитали Аліну Гергель, співвласницю Herhel Clinic та співзасновницю першого українського конгресу естетичної медицини у Польщі.

Бути чи не бути: чому варто обрати лазерну епіляцію-Фото 1

Згадаємо, як все починалося. У 1960-х роках почалися перші спроби використання лазерів для видалення волосся, але, чесно кажучи, вони були досить жахливими. Болісно та дорого — це навряд чи могло привернути увагу бажаючих.

У 90-х роках сталася маленька революція: з’явилися нові лазерні технології, які не тільки ефективно видаляли волосся, але й робили це безболісно та швидко. Тоді почалась ера александритових, діодних та неодимових лазерів, які й сьогодні гарантують безпечне та комфортне виконання, що значно підвищило популярність лазерної епіляції.

Бути чи не бути: чому варто обрати лазерну епіляцію-Фото 2

Ефективність процедури залежить від кількох факторів, включаючи тип шкіри та волосся, використовувану технологію та кваліфікацію спеціаліста. Зазвичай, для досягнення оптимального результату потрібно пройти курс з 6-8 процедур, кожна з яких проводиться з інтервалом у кілька тижнів.

Що ще робить лазерну епіляцію “perfect match” серед методик видалення волосся — це постійний прогрес.

Завдяки ньому маємо наступне:

1. Розвиток технологій: о, це не те саме, що було раніше! Тепер ми маємо розмаїття лазерів, які впораються з будь-якими особливостями. На приклад, пікова лазерна технологія — чарівна паличка для швидкого досягнення гладенької шкіри.

2. Чоловікам вхід дозволений:  якщо колись це було лише жіночим ритуалом, то тепер ми відходимо від застарілих стереотипів. Найпопулярнішим запитом серед чоловіків є видалення волосся на спині та грудях.

3. Літній сезон? Ну, чому б і ні: раніше лазерну епіляцію не рекомендували робити влітку, тому що ризик опіків підвищувався. Зараз наявні новітні технології дозволяють робити процедуру у будь-який сезон.

Бути чи не бути: чому варто обрати лазерну епіляцію-Фото 3

Читайте також: КОСМЕТОЛОГІЧНІ ПЕРЕДБАЧЕННЯ: ЯКІ ПРОЦЕДУРИ БУДУТЬ В ТРЕНДІ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ?

Наостанок, аналізуючи власний досвід, можна сказати, що діодний лазер Asclepion Monolith є одним із передових та найбільш ефективних, тому що саме з його допомогою працювати з будь-яким типом волосся та кольором шкіри стає набагато легше та дієвіше, що надає перевагу серед іншого обладнання.

Отже,  лазерна епіляція точно займає місце у самісінькому серці спеціалістів і клієнтів і надає їй абсолютну перевагу серед інших методів видалення волосся.

Статьи по теме