UA
RU

Cellular Calm Complex: як натуральні компоненти борються зі стресом

Редагувати переклад

Комплекс Cellular Calm Complex з унікальними компонентами підтримує баланс організму, бореться зі стресом і допомагає зупинити біологічне старіння на клітинному рівні. 

Cellular Calm Complex: як натуральні компоненти борються зі стресом-Фото 1

Навесні організму потрібна додаткова підтримка. Препарат Cellular Calm Complex діє відразу в декількох напрямках. По-перше, він зменшує симптоми легкої тривоги, допомагає зняти нервову напругу і балансує перепади настрою. По-друге, захищає від стресу шкіру і травну систему. І по-третє, підтримує здорове старіння. 

Як стрес впливає на організм

Гормони стресу впливають не лише на психо-емоційний стан, а й на загальне самопочуття. Наслідки стресу можуть викликати безліч фізичних розладів. Зокрема, обмеження дихання, панічні атаки, серцебиття, головні болі, м’язові спазми, втому, дратівливість, болі в грудях, високий кров’яний тиск, зміни менструального циклу, непритомність. Стрес впливає й на травлення. Людина може переїдати або втрачати апетит. В результаті стресу можуть виникати почуття нудоти, газоутворення, здуття живота, діарея або запор. 

Які компоненти борються зі стресом

Cellular Calm Complex допомагає зменшити стрес на клітинному рівні в усьому організмі. Компонент L-теанін покращує функцію мозку і підтримує мозкову діяльність. Родіола рожева допомагає адаптуватися та протистояти певним стресовим факторам. А також зменшує вплив тривалого стресу та підвищує розумову та фізичну толерантність до нього. Ашваганда допомагає організму справлятися з фізичним і психічним стресом. Астаксантин нейтралізує дію вільних радикалів, підтримує емоційну стійкість, бореться з розумовою втомою. Також астаксантин відіграє ключову роль у захисті від окислення ДНК клітин і збереженні теломер, щоб перешкоджати старінню.

Cellular Calm Complex: як натуральні компоненти борються зі стресом-Фото 2

Магній знижує рівень стресу та покращує психічне здоров’я. Вітамін D3 допомагає зменшити маркери стресу та підтримує довжину теломер. Холін необхідний для концентрації уваги, пам’яті, збереження гарного настрою та багатьох інших функцій в організмі. Цей важливий інгредієнт підтримує нормальну роботу нервової системи. Вітамін B6 заспокоює нервову систему. Він блокує певні імпульси між нервовими клітинами, уповільнюючи мозкову діяльність, щоб зменшити рівень стресу та тривоги. Антистресовий вітамін — Вітамін В5 — контролює вироблення гормону стресу кортизолу та регулює роботу надниркових залоз. Вітамін B12 підтримує здорову роботу нервової системи та сприяє гармонізації синтезу кортизолу.

Для отримання найбільшої користі від комплексу Cellular Calm Complex треба приймати від 1 до 2 капсул на день, запиваючи їх водою.

Статьи по теме