UA
RU

Чому зволоження шкіри тіла — це вкрай важливо

Погодьтеся, що ми звикли щодня дбайливо доглядати за шкірою обличчя: якісно очищувати, тонізувати та зволожувати її. Це свого роду must have — процес, який є обов’язковим у нашій щоденній рутині. Але, на жаль, чомусь багато хто забуває про те, що так само треба турбуватися й про тіло: починаючи від рук та закінчуючи п’яточками. Дуже важливо не забувати про якісне та регулярне зволоження шкіри. Чому так? Читайте у нашій статті. 

Чому зволоження шкіри тіла — це вкрай важливо

Користь зволоження шкіри 

Звичайно, може здаватися що це питання не є першочерговим у догляді. Але саме щоденне зволоження шкіри — це той самий ключ до її гарного та бездоганного вигляду. Це основний етап у б’юті рутині, який допомагає шкірі якомога довше залишатися молодою. Крім цього, зволоження дозволяє захищати шкіру від впливу навколишнього середовища. 

До речі, зволожувати шкіру треба не лише зовні, а й зсередини. Адже всі косметичні засоби — це наші чудові та ефективні помічники. Вони притягують та утримують на поверхні дерми вологу, яка вже є у нашому організмі. Саме тому вкрай важливо дотримуватися питного режиму для краси шкіри. У середньому треба пити 30-40 мл води у день на 1 кг ваги. 

А що буде без зволоження? 

На жаль, маленький рівень зволоження шкіри дуже негативно впливає на її стан, а саме знижується пружність шкірних покривів. Тож з’являються наступні проблеми: 

  • лущення шкіри 
  • тьмяний колір 
  • запалення та у тому числі поява прищів 

Зрозуміти, що шкірі не вистачає вологи дуже просто — відчувається стягнутість. Це немов повідомлення про те, що треба розпочати інтенсивно та на регулярній основі зволожувати тіло. 

Чому зволоження шкіри тіла — це вкрай важливо

Що треба робити, щоб шкіра була зволоженою? 

Існують доволі прості правила, дотримуючись яких, ваша шкіра буде сяяти та мати здоровий доглянутий вигляд. Ось декілька з них: 

  • Не варто приймати дуже гарячу ванну. Адже високі температури води змивають секрет сальних залоз через що шкіра стає сухою. Також не варто приділяти понад 20 хвилин на релакс у ванні. 
  • Обирайте м’які та ніжні на дотик рушники. Крім цього, не тріть шкіру, дратуючи її. 
  • Зверніть увагу, які гелі для душу ви використовуйте. Ідеально, щоб ці засоби мали у складі рослинні екстракти та олії. 
  • Візьміть за правило після прийняття душу або ванни використовувати засіб, який буде підходити під ваш тип шкіри. Одні з найкращих компонентів для зволоження шкіри: декспантенол, гліцерин, гіалуронова кислота, антиоксиданти або олії. Ідеальним варіантом буде продукція PODOPHARM: крем-маска з ягодами годжі, крем-маска з сечовиною та ліпідний крем. 

Чому зволоження шкіри тіла — це вкрай важливо

Простір, де можна придбати якісні та професійні засоби для краси 

Тож можна зробити висновок, що без гарного та регулярного зволоження не обійтися. У цьому процесі вашими головними помічниками будуть професійні засоби, які можна придбати в Cosmotrade Beauty Hub

Засновниками цього б’юті простору є команда «Космотрейд» — це стабільний та стійкий бізнес, який впевнено долає нові виклики. Вони мають дуже цікавий та надихаючий бекграунд у сфері краси! Адже саме «Космотрейд» перші ввели поняття подології на ринку України та й сьогодні продовжують розвивати нові послуги у цій галузі. 

Також варто зазначити, що вони регулярно аналізують пропозиції ринків, досліджують новинки та тестують їх якість. Все для того, щоб забезпечити своїх клієнтів кращим європейським обладнанням та професійною косметикою.

Звертаючись до Cosmotrade Beauty Hub, ви можете бути впевнені у тому, що ви будете мати рішення під кожен запит. Зможете розраховувати на бездоганний сервіс та консультацію від досвідчених фахівців. Також придбати засоби від провідних світових брендів, таких як, Podopharm, Akileine, Suda, Akileine, CareMed, 3TO та насолоджуватися неймовірним результатом! 

Читайте також: П’ЯТЬ ГОЛОВНИХ ПОРАД ПО ДОГЛЯДУ ЗА НІГТЯМИ 

 

Статьи по теме