UA
RU

Дерматологія завтрашнього дня: Бренд CeraVe тепер в Україні

Редагувати переклад
Засоби, які не просто рекомендують дерматологи, а які розроблені за їх участі, вже в Україні.

Дерматологія завтрашнього дня: Бренд CeraVe тепер в Україні-Фото 1

Кожного разу, коли ми чуємо згадки про “схвалено дерматологами” одразу хочеться інстинктивно поставити під сумнів будь-які новітні розробки. Проте, цього разу навіть запеклі критикани не зможуть знайти нічого підступного у новому бренді, який рішуче заходить на український ринок засобів догляду за шкірою. CeraVe — нова, але принципово відмінна від решти назва продуктів краси. Це — досвід, підкріплений знаннями найкращих дерматологів, а також впевнений крок у майбутнє індустрії краси. Окрім того, продукти CeraVe — зволожувальні засоби №1[1,2] за рекомендаціями дерматологів США, які мають схвалення від Національної асоціації екземи США[3].

Мабуть, ви неодноразово помічали, що вашій шкірі не вистачає чогось — примарного, ледь помітного, але дуже важливого. Здавалося, що ваші звичні засоби виконують свої завдання, проте випускають з огляду дещо неймовірно важливе. Ймовірно, річ у тім, що саме професійного підходу до створення продукції beauty-спектру не вистачало вашій шкірі. Проте, тепер про це не варто піклуватися — CeraVe зробить всю роботу за вас.

Дерматологія завтрашнього дня: Бренд CeraVe тепер в Україні-Фото 2

Бренд CeraVe був започаткований у 2005 році, коли група сертифікованих дерматологів з США вирішила використати наукові знання про вплив керамідів для створення доступного дерматологічного догляду за шкірою. Тоді їм вдалося розробити нові засоби для ефективного відновлення захисного бар’єру шкіри, які з’явились на полицях у 2006 році під брендом CeraVe. Проте, до цього моменту українці могли привезти згадані засоби лише як сувеніри із тих країн, жінки яких користуються надбаннями професіоналів майже 15 років.

Читай также: Сила в рівності — в чому твоя суперсила

Важливо й те, що жінки із будь-якими beauty-проблемами, із різними типами шкіри зможуть вибрати для себе щось особливе. В лінійці бренду CeraVe, презентованої в Україні представлено досить продуктів, серед яких кожна віднайде і фаворита, і must-have, і SOS-засіб. Жінки 30 країн на власному досвіді переконалися в цьому, а тепер черга дійшла й до українок. Кожна з нас хоче відчувати себе особливою та бажаною, тож догляд за обличчям виходить на перший план beauty-рутини.

Дерматологія завтрашнього дня: Бренд CeraVe тепер в Україні-Фото 3

Кожен із брендів засобів догляду за обличчям та тілом пишається власними розробками, акцентуючи увагу на найбільших знахідках. Для CeraVe безсумнівно такими є зволожувальні засоби — унікальне поєднання ідентичних шкірі керамідів трьох типів та запатентованої технології MVЕ), яка до запуску CeraVe була доступною лише для рецептурних препаратів. Саме у назві бренду продемонстровані його особливості: СERAmides (кераміди) + MVE. Шкіра, що сяє, відчуття досконалості та внутрішня краса, яка закохує — головні атрибути впевненності сучасної жінки. 

Професіонали знають, що саме кераміди складають близько 50% епідермісу шкіри. Краса — запорука дбайливого догляду та новітніх технологій. Низький рівень керамідів призводить до сухості, подразнення шкіри. Тому, саме на цей момент дерматологи, які були залучені  до розробки CeraVe, вирішили зробити найбільшу ставку.

MVE технологія забезпечує поступове вивільнення активних інгредієнтів, що знаходяться в багатошарових сферах. Потрапляючи на шкіру вони розкриваються шар за шаром, зволожуючи шкіру протягом тривалого часу.

Дерматологія завтрашнього дня: Бренд CeraVe тепер в Україні-Фото 4

 

Новітні технології засобів допомагають вашому захисному бар’єру шкіри підтримувати його цілісність на найвищому рівні. Захищають від зовнішнього агресивного світу та надають інтенсивне зволоження протягом дня.

На сьогодні бренд представлений в Україні 9 продуктами: засобами для очищення у вигляді емульсії, гелю та міцелярного розчину, зволожуючими засобами для тіла, рук та обличчя, а також зони навколо очей. Тож кожна зможе підібрати догляд за своїми потребами та типом шкіри.

Усі продукти можна купити в аптеках України, а також онлайн, на таких сайтах, як Rozetka, Parfums, Make UpАvocado.ua.

[1] Згідно з дослідженням IQVIA за період з 01.02.2019 по 31.01.2020, у категорії зволожувальні засоби для обличчя, опитано 1494 дерматологів, територія дослідження — США.

[2] Згідно з дослідженням IQVIA за період з 01.02.2019 по 31.01.2020, у категорії зволожувальні засоби для тіла, опитано 1461 дерматологів, територія дослідження — США.

[3] Відповідає продуктам CeraVe Зволожувальний крем для сухої та дуже сухої шкіри обличчя та тіла, Зволожувальне молочко для сухої та дуже сухої шкіри обличчя та тіла, Очищувальна зволожувальна емульсія для нормальної та сухої шкіри обличчя та тіла, Iнтенсивно очищувальний гель для нормальної і жирної шкіри обличчя та тіла, Зволожувальна міцелярна вода для всіх типів шкіри обличчя, Відновлювальний крем для всіх типів шкіри навколо очей, Відновлювальний крем для дуже сухої та огрубілої шкіри рук. 

Статьи по теме