Dr Irena Eris: зупинити час

Редагувати переклад
Dr Irena Eris — це бренд, створений для жінок, які усвідомлюють свою красу та цінують високу якість. Інноваційні засоби бренду поєднують запатентовані технології, чуйну турботу та ефективність, що дозволяє зберігати молодість шкіри. У фокусі уваги – лінійка #InVitive, яка направлена повернути час назад.

Dr Irena Eris: зупинити час-Фото 1

Розкішні косметичні продукти Dr Irena Eris були створені з пристрасті догляду за красою шкіри обличчя та тіла. Новаторські формули розроблені на основі власних патентів, інноваційних технологій та кращих, часто важкодоступних компонентів.

Компанія Dr Irena Eris була заснована на мріях, ентузіазмі та кропіткій праці.

Dr Irena Eris: зупинити час-Фото 2

На сьогодні Dr Irena Eris є брендом, який виступає за найвищу якість, інновації, ефективність та безпеку застосування. Вік та його потреби – так коротко Ірена характеризує цілі, яких дотримується компанія, створюючи нові продукти. Технологія та інновація – так характеризує основні інструменти.

Dr Irena Eris: зупинити час-Фото 3

У 1983 році Ірена Еріс, кандидтка фармацевтичних наук, випускниця Університету Гумбольдта в Берліні, створила косметичну компанію. А в 2001 відкрила особливий для європейської індустрії науково-дослідний центр Dr Irena Eris. Центр об’єднав команду біологів, фармацевтів, хіміків, біохіміків, біотехнологів та дерматологів, які займаються передовими дослідженнями типів шкіри та її клітин та пошуками формули краси, яка б сповільнила процес старіння. Зокрема, застосовують новітні досягнення медицини та косметології для персоналізованого підходу догляду за шкірою.

Dr Irena Eris: зупинити час-Фото 4

Лінія засобів #InVitive покликана боротися із видимими ознаками старіння.

Згідно досліджень в галузі краси, після 45 років у жінок посилюються ознаки старіння. Вони проявляються у тому, що шкіра втрачає колаген і внаслідок чого зменшується пружність, зморшки стають більш помітними та глибокими. Шкіра швидше втрачає вологу. Також, серед типових ознак старіння шкіри – нерівномірний колір, гіперпігментація, розширені пори, періодичне почервоніння. Засоби , які входять лінії #InVitive стають на заваді цим змінам.

Запатентований компонент гептапептид колагену #PSC III (#PetideCollagenStimulator III) в лінії #InVitive стимулює синтез одразу двох видів колагену, відновлюючи пружність, м’якість та гладкість шкіри. Завдяки поєднанню з молекулами золота він біосумісний зі шкірою і стабільний, легко проникає в неї та демонструє тривалу дію.

Dr Irena Eris: зупинити час-Фото 5

Нічний крем для заповнення зморщок #WrinkleMinimizingReplenishing дарує можливість насолодитися вранці оксамитовою та сяючою шкірою. Його необхідно наносити ввечері наочищену шкіру обличчя та шиї. Він глибоко зволожує та відновлює шкіру поки ви спите, розгладжує заломи та зморшки, тонізує та енергізує. Це можливо завдяки компонентам, що входять до його складу. Колагеновий пептид з частинками колоїдного золота підвищує пружність та покращує еластичність шкіри. Чистий ретинол (0,1%) нормалізує вироблення себуму та знімає запалення. Спеціальний комплекс із вітаміном А заповнює зморшки. Азелаїнова кислота з гліцерином освітлює пігментацію та запобігає її появі. Арганова олія прискорює регенерацію шкіри, пом’якшує та балансує гідроліпідний бар’єр. Крем рекомендовано використовувати курсом та лише в якості нічного догляду. Вдень необхідно користуватись засобами з SPF-захистом, який зокрема входить до денного крему даної лінії. 

Dr Irena Eris: зупинити час-Фото 6

Відновлювальний денний крем від зморшок #WrinkleSmoothingRestorative із SPF 30 пом’якшує та зволожує шкіру, вирівнює заломи зневодненості, дарує здорове природне сяйво та захищає від фотостаріння. Його формула включає масло ши, яке інтенсивно зволожує та пом’якшує шкіру, прискорює загоєння рубців та шрамів. Ефіри оливкової олії омолоджують і роблять шкіру більш пружною. Екстракт лотоса стимулює активність клітин та уповільнює процес старіння. Інноваційний гептапептид стимулює природне вироблення колагену та еластину, розгладжує зморшки. Проретинол із синіх водоростей потовщує епідермальний шар шкіри. Комплекс вітамінів групи В вирівнює тон і усуває запалення та почервоніння. SPF 30 нейтралізує дію ультрафіолету.

Dr Irena Eris: зупинити час-Фото 7

Зона навколо очей потребує інтенсивного догляду. Крем для контуру очей #AgeCorrectingMoisture містить комплекс необхідних компонентів для догляду за тонкою та чутливою шкірою навколо очей. Його формула поєднує білково-пептидний комплекс з білка рису та сої, які покращують структуру еластину та колагену, стимулюють їх вироблення. Проретинол вирівнює тон шкіри та розгладжує її. Колоїдне золото нормалізує кислотний баланс шкіри. Масло ши інтенсивно зволожує та пом’якшує шкіру; прискорює загоєння рубців та шрамів. Олія шипшини знімає сліди втоми; освітлює та омолоджує шкіру; зміцнює захисний бар’єр за рахунок лінолевої кислоти.

Dr Irena Eris: зупинити час-Фото 8

Інноваційна нічна сироватка моментальної дії #Smoothing&Perfecting серії #InVitive розгладжує зморшкизменшує недосконалість шкіри, а у поєднанні з нічним кремом наповнює комплексом необхідних компонентів. До її складу входять колагеновий пептид з частинками колоїдного золота, яке підвищує пружність та покращує еластичність шкіри. Чистий ретинол (0,15%) нормалізує вироблення себуму та знімає запалення. Спеціальний комплекс із вітаміном Е заповнює зморшки. Арганова олія прискорює регенерацію шкіри, пом’якшує, балансує гідроліпідний бар’єр. Масло ши інтенсивно зволожує та пом’якшує шкіру, прискорює загоєння рубців та мікроушкоджень. Сироватку рекомендовано використовувати курсом та лише в якості нічного догляду.

Dr Irena Eris: зупинити час-Фото 9

Др Ірена Еріс. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел.: (044) 33-77-000https://hexagone.ua

Читайте також: CARNER BARCELONA: ОДА ПРИСТРАСТІ Й ТЕМПЕРАМЕНТУ 

Статьи по теме