UA
RU

Grown Alchemist представили заспокійливий гель-лосьйон для тіла

Редагувати переклад

Косметичний бренд Grown Alchemist представив гель-лосьйон для тіла, який зволожує, заспокоює та відновлює шкіру. 

Гель-лосьйон для тіла Grown Alchemist Soothing Body Gel-Lotion

Гель-лосьйон для тіла Grown Alchemist Soothing Body Gel-Lotion — ідеальний засіб для догляду за шкірою у теплі пори року. Він зволожує, заспокоює та відновлює шкіру. В його складі — ефективні активні компоненти. NaPCA, NMF (природний зволожуючий фактор) разом з полісахаридами алое підвищують рівень гідратації. А також стимулюють фібробласти, помітно збільшуючи колагенові та еластинові волокна. Ці компоненти підвищують еластичність шкіри, пом’якшуюють та помітно зменшуюють целюліт. K+Mg (калій і магній) аспартат і кокоіл амінокислоти, отримані з кокосової олії, покращують рівень гідратації шкіри. І водночас прискорюють відновлення та стимулюють ріст нових клітин.

Гель-лосьйон для тіла Grown Alchemist Soothing Body Gel-Lotion

Алантоїн має протизапальні властивості. Цей компонент зменшуює подразнення. Пом’якшує та заспокоює суху шкіру, подразнену вітром та надмірним впливом сонця. Готу-Кола зміцнює сполучну тканину та стимулює відновлення шкіри. Сприяє синтезу колагену та посилює гіалуронову кислоту з факторами росту клітин. Зберігає еластичність шкіри, помітно зменшуючи целюліт і розтяжки. Азулен з ромашки заспокоює подразнену шкіру. Захищає від пошкодження вільними радикалами, запобігаючи деградації клітин, що спричиняє зміну кольору шкіри під впливом сонця. Одночасно помітно омолоджує шкіру, відновлюючи пошкодження клітин, які вже відбулися.

Гель-лосьйон для тіла Grown Alchemist Soothing Body Gel-Lotion

Grown Alchemist Soothing Body Gel-Lotion ідеально підходить для шкіри, яка тривало піддається сонячній інсоляції. Також його можна використовувати як легкий зволожуючий гель у вологому кліматі. Гель-лосьйон швидко абсорбується одразу після нанесення. Підходить для всіх типів шкіри.

Статьи по теме