UA
RU

ГІНЕКОЛОГІЯ БЕЗ ТАБУ

Редагувати переклад
В ідеальному світі похід до гінеколога - це просто візит до лікаря, який повинен проходити з мінімумом незручності і з максимумом взаємної довіри між медичним працівником і пацієнткою. 

ГІНЕКОЛОГІЯ БЕЗ ТАБУ-Фото 1

Проте більшість жінок, які починали відвідувати лікаря ще в радянських поліклініках, досі пам’ятають, як огляд у гінеколога перетворювався на своєрідну стереотипну «перевірку на жіночність», як образливо звучало «Народжувати час, тоді все мине!», «Мужика тобі треба» або навіть «Якщо роздягалась перед чоловіком, чому тут соромишся?!»

Така «каральна гінекологія» спричинила багато фобій навіть у зрілих жінок, які не звикли обговорювати свої інтимні проблеми з лікарем. Вони досі вважають, що мастурбація – це соромно, критичні дні – неприродньо, а болісні відчуття під час сексу – нормально, можна потерпіти.

ГІНЕКОЛОГІЯ БЕЗ ТАБУ-Фото 2

Наша експертка, акушер-гінеколог медичного центру «ЗДРАВИЦЯ» (Київ) Інна Жуковська розвіює всі страхи і доводить, що гінекологічні проблеми і питання – це не принизливо, а деякі захворювання, які часто трапляються, але рідко озвучуються, підлягають досить простому, а подекуди нестандартному лікуванню.

Наприклад, вагінізм (спазм м’язів, що оточують вхід у піхву, відповідно болісні відчуття і страх проникнення) лікується всього однією ін’єкцією ботулотоксину, це майже безболісно і стовідсотково ефективно.

Урогенітальний синдром (нетримання сечі) можна вилікувати в тому числі вагінальними кульками (для укріплення стінок піхви) або уколами гіалуронової кислоти.

Аноргазмію (відсутність оргазму) можна відкоригувати за допомогою вправ Кегеля, а інші сексуальні дисфункції, пов’язані з фізичним станом, часто лікуються гормональною замісною терапією.

А якщо у Вас викликає дискомфорт (фізичний чи психологічний) зовнішній вигляд Ваших статевих органів – завжди є можливість зробити лабіопластику– операцію по корекції статевих губ.

Читайте також: Не ставимо життя на паузу: Головні факти про менопаузу та як вона впливає на життя жінки

Хочемо Вас завірити: кабінет гінеколога – це місце, де Вас зрозуміють, не засудять, та підтримають, а лікар точно завжди буде на вашому боці і зможе допомогти з болючими питаннями, які так довго могли псувати ваше інтимне життя.

Місце, де вирішуються найважливіші та найбільш інтимні жіночі питання: МЦ «Здравиця», вул.Староноводницька, 13

Телефон для зв’язку: 080 033 97 92

 

Статьи по теме