UA
RU

Готуємось до перемоги: Розмариновий чай для росту волосся

Редагувати переклад

Що це за новинка і в чому її сила, читайте в нашому матеріалі.

Відновлення волосся – складний та поетапний процес, який потребує багато часу. Професійний догляд – це завжди добре, але є натуральні компоненти, котрі здатні оживити волосся не гірше, ніж салонні процедури. Сьогодні розглянемо переваги розмаринового чаю.

Готуємось до перемоги: Розмариновий чай для росту волосся-Фото 1

Чай з розмарину, який не слід плутати з маслом розмарину, набирає популярності в соціальних мережах через його здатність сприяти росту нового волосся. Чи дійсно він є таким чудодійним засобом чи це вигадки – читайте нижче.

Чай з розмарину, заварений з листя розмарину, є частиною традиційної туніської кухні і використовується в народній медицині для лікування різних захворювань. Незалежно від того, як використовують цей засіб, існує думка, що він відновлює ламке волосся, а також сприяє росту нового.

Загальні відомості про розмариновий чай

Тип інгредієнта: протизапальний, антиоксидантний і судинорозширювальний. 

Основні переваги: стимулює ріст волосся, покращує кровообіг і заспокоює шкіру голови. 

Кому його слід використовувати: загалом, будь-кому, у кого волосся ламке або випадає, може бути корисний чай з розмарином, але перед використанням краще проконсультуватися з дерматологом, щоб визначити причину випадіння волосся, перш ніж намагатися лікувати його вдома. Усі типи волосся можуть використовувати чай з розмарином, оскільки його наносять на шкіру голови, а не на саме волосся.

Як часто його можна використовувати: чай з розмарином можна вживати щодня.

Добре працює з: яблучним оцтом.

Не використовуйте з: немає відомих інгредієнтів, які негативно впливають на чай з розмарином і він не є алергеном. Однак завжди є ймовірність роздратування, тому після виникнення почервоніння варто припинити його використання.

Корисні властивості чаю з розмарином

Розмарин – це трава, родом із Середземноморського регіону, яка має антиоксидантні та протимікробні властивості.  Чай з розмарином створюється шляхом кип’ятіння листя розмарину у воді. Дослідження говорить, що п’ять хвилин є оптимальним часом для кип’ятіння, щоб вивільнилась найбільша концентрація фенольних сполук. Чай з розмарином набув популярності завдяки його ймовірній здатності бути трав’яною альтернативою міноксидилу, препарату, який міститься в багатьох засобах від випадіння волосся. Було виявлено, що чай з розмарином містить багато тих самих антиоксидантних і протимікробних властивостей, як і олія розмарину, потенційно надає деякі з тих же переваг.

Має функцію розширення судин: Чай з розмарином містить урсолову кислоту, яка сприяє посиленню кровообігу в шкірі голови. Тому вживання чаю з розмарином допомагає доставити необхідні поживні речовини до волосся та провокувати його ріст.

Полегшує подразнення шкіри голови: екстракти чаю розмарину містять протизапальні властивості, які можуть допомогти заспокоїти різноманітні проблеми. Цей напій може зняти свербіж шкіри голови та інші подразнення в цій області.

Сприяє росту волосся: чай з розмарином, що стимулює кровообіг, може сприяти росту волосся. Посилення кровообігу в шкірі голови може допомогти запобігти випаданню волосся та допомогти відростити нове.

Може запобігти випаданню волосся: високий рівень дигідротестостерону є причиною того, що волосся стає тоншим. витонченням волосся, тому воно стало мішенню для ліків для відновлення волосся. Тому екстракт розмарину може діяти як антиандроген, блокуючи дигідротестостерон. 

Надає блиск та силу: вживання чаю з розмарином може сприяти посиленню кровообігу, що допоможе доставити життєво важливі поживні речовини до волосяних фолікулів, які роблять міцнішими пасма. Також цей напій надає волоссю природного блиску.

Читайте також: Готуємось до перемоги: лавандова олія для відновлення волосся

Готуємось до перемоги: Розмариновий чай для росту волосся-Фото 2

Як використовувати розмариновий чай?

Цей напій можна як пити, так і застосовувати локально. Екстракт розмарину має антиоксидантну, протизапальну, протипухлинну та антигіперглікемічну дію. Як його правильно використовувати?

Застосовуйте його як засіб для змивання: багато хто наносить чай з розмарином місцево, помістивши чай в пляшку з розпилювачем, щоб в такий спосіб наносити його на всю шкіру голови. Особливу увагу приділіть корінню волосся.

Використовуйте як ополіскувач: якщо ви збираєтеся використовувати чай з розмарином для боротьби з ламким волосся, найкраще заварити його і полоскати ним волосся. Пам’ятайте, що проблема тонкого волосся полягає не в самій волосині, а в корені. Тому розмариновий чай слід нанести на шкіру голови і залишити, щоб воно могло проникнути всередину. Як й інші засоби для догляду за волоссям, чай краще наносити його за 30 хвилин. 

Давайте разом готуватися до перемоги!

Фото:unsplash.com

Статьи по теме