У Gucci з’явився фірмовий відтінок червоної помади

У Gucci з’явився фірмовий відтінок червоної помади. Це Rosso Ancora — темно-червоний, який ввів у моду новий креативний директор Gucci Сабато Де Сарно. 

У Gucci з’явився фірмовий відтінок червоної помади-Фото 1

В італійському модному домі Gucci з’явився свій фірмовий відтінок червоної помади. Ним став Rosso Ancora, який має маркування 509. В такому кольорі можна придбати матову помаду Gucci Rouge à Lèvres Mat. Це — перша помада від нового креативного директора Gucci Сабато Де Сарно

У Gucci з’явився фірмовий відтінок червоної помади-Фото 2

«Rosso Ancora натхненний багатою спадщиною Gucci. Цей темно-червоний відтінок нагадує стіни одного з ліфтів готелю Savoy у Лондоні. Саме тут засновник Gucci Гуччіо Гуччі працював вантажником наприкінці 19 століття. І знайшов іскру для створення відомого бренда шкіряних виробів і багажу», — розкривають джерело натхнення у Gucci.

Gucci Rouge à Lèvres Mat — помада з кремовою матовою текстурою і оксамитовим фінішем. Її формула збагачена насиченими пігментами та зволожуючими оліями. Завдяки чому помада має водночас надавати інтенсивний колір і попереджувати сухість губ. Також у новинки — приємний квітковий аромат з нотами фіалки і фруктів. Помада представлена у золотій тубі з червоним ковпачком — в тон відтінку Rosso Ancora.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Gucci

Читайте також: MAKE UP FOR EVER ПОКАЗАЛИ НАЙКРАЩІ МАКІЯЖІ ДО 40-РІЧЧЯ МАРКИ

Статьи по теме