UA
RU

Південнокорейський гурт ENHYPEN став амбасадором Dr.Jart+

Редагувати переклад

Косметичний бренд Dr.Jart+ обрав своїх перших амбасадорів. Ними стали учасники популярного південнокорейського гурту ENHYPEN.

Південнокорейський гурт ENHYPEN став амбасадором Dr.Jart+-Фото 1

Південнокорейський косметичний бренд Dr.Jart+., який спеціалізується на продуктах по догляду за шкірою, обрав своїх перших амбасадорів. Ними стали учасники популярного південнокорейського гурту ENHYPEN. Незабаром співаки з’являться в глобальних рекламних кампаніях. Керівництво бренда дуже задоволене новими амбасадорами: 

«Ми раді вітати ENHYPEN та їхніх шанувальників у світі Dr.Jart+. Наш бренд приносить радість своїй спільноті завдяки ефективному догляду за шкірою та захоплюючим кампаніям. ENHYPEN є ідеальним глобальним амбасадором Dr.Jart+. Разом ми поділяємо пристрасть до інновацій, мистецтва, творчості та чудової шкіри».

Південнокорейський гурт ENHYPEN став амбасадором Dr.Jart+-Фото 2

Першою косметикою із асортименту Dr.Jart+, яку представить гурт ENHYPEN, стане оновлена серія-бестселер Cicapair. Кампанія має назву Supercharged repair, Cicapair. Кожен з учасників гурту розповість про засоби із серії, їхні переваги і те, як вони допомогають у догляді за шкірою. 

«Для нас честь — стати першими глобальними амбасадорами Dr.Jart+. Ми плануємо розкрити свою автентичну та природну сутність разом із цим брендом. Сподіваємося, що шанувальники в усьому світі приєднаються до нашого захоплення від цього партнерства. Незабаром буде багато й іншого», — радіють новому партнерству співаки. 

Нові продукти лінії Cicapair спочатку продаватимуться у Північній Кореї. В грудні їх можна буде купити в Китаї. У США та Європі новинки з’являться в першій половині 2024 року.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Dr.Jart+

Читайте також: АКТОРКА ДЖЕННІФЕР КУЛІДЖ ТА E.L.F. ВИПУСТИЛИ НАБІР ДЛЯ МАКІЯЖУ ГУБ

Статьи по теме