UA
RU

Хантер Шафер — нове обличчя аромату Mugler Angel

Наприкінці Тижня моди у Парижі Mugler влаштували прийом на честь нового обличчя аромата Angel. Їм стала акторка Хантер Шафер.

Хантер Шафер - нове обличчя аромату Mugler Angel

Зірка серіалу «Ейфорія» Хантер Шафер представлятиме парфум Angel Elixir. Це нова версія класичної композиції Angel, яку більш, ніж 30 років тому, придумав сам Тьєррі Мюглер. Парфумери, що створили новинку, Анн Фліпо та Домітіль Бертьє розповіли, яким бачили аромат:

«Ми намагалися виразити сильну залежність, сповнену контрастів. Робили його для жінки в стилі Angel — спокусливої, захоплюючої, безстрашної».

Хантер Шафер - нове обличчя аромату Mugler Angel

Таку героїню побачили у Хантер Шафер — вона красива, чуттєва і сильна. Кандидатуру акторки підтримав креативний директор Mugler Кейсі Кадволладер

«Я хотів додати гумору і зробити так, щоб реклама дивувала. Щоб вона захоплювала, шокувала і переносила глядачів до світу Mugler».

Режисером рекламного ролика став Квентін Деронзьє, який знімав музичні відео для Дрейка. Авторка фото — модна британська фотохудожниця Харлі Вейр.

Але головну ставку зробили на аромат. Якщо класичний Angel став першим популярним парфумом без квіткових нот, то Angel Elixir — це перша деревно-квіткова композиція Mugler.

Хантер Шафер - нове обличчя аромату Mugler Angel

Речі, які залишаються незмінними, — це форма флакона і екологічність. Angel Elixir представлений у темно-синій скляній «зірці». Цей флакон так само, як і попередні, підходить для багаторазового використання: як закінчиться парфум, «зірку» можна наповнити знову. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Mugler

Читайте також: A$AP ROCKY, ДЖУЛІЯ ГАРНЕР, ЕЛЛІОТ ПЕЙДЖ — НОВІ ОБЛИЧЧЯ АРОМАТІВ GUCCI GUILTY

 

 

Статьи по теме